Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
18-09-2021 2:31
http://investhelp.com.ua/ru/print/23889

Мінрегіонбуд збирається посилити відповідальність забудовників за зриви термінів введення житла
Февраль 13, 2012 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства готує законопроект, що передбачає посилення відповідальності забудовників перед інвесторами, зокрема, за порушення термінів введення житла.
"Міністерство готує законопроект, який би дозволив ще більше посилити відповідальність забудовників перед інвестором і посилити права інвесторів при будівництві житла", - повідомив директор департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіонбуду Олександр Непомнящий.
Він також додав, що відомство має намір прописати в документі механізм, згідно з яким місцеві органи влади змогли б забирати собі довгобуди та їх добудовувати.
За його даними, в Києві на сьогоднішній день налічується близько 100 житлових об&lquot;єктів, будівництво яких призупинено, з них 21 проблемних об&lquot;єктів, в яких порушені терміни введення житла в експлуатацію або існують інші проблеми.
Нагадаємо, що влітку минулого року глава українського уряду Микола Азаров висловлював невдоволення роботою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства щодо запровадження об&lquot;єктів незавершеного будівництва.


Назад Печать