Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
18-09-2021 2:40
http://investhelp.com.ua/ru/print/24323

ОСББ та підприємствам ТКЕ слід об&lquot;єднати зусилля для вдосконалення законодавства
Декабрь 30, 2011 

27 грудня відбулася зустріч голови «Київенерго» Едуарда Соколовського і керівників ОСББ, ЖБК, які хотіли припинити чинність договору купівлі-продажу тепла з 1 січня 2012 р. Результатом зустрічі стало визнання обома сторонами того факту, що і компанія, і споживачі (в цьому разі ЖБК та ОСББ), є заручниками недосконалого законодавства. «Київенерго» та ОСББ домовилися продовжити чинність договорів на центральне опалення і гаряче водопостачання на 2012 рік, а також об&lquot;єднати зусилля для вдосконалення законодавства, працюючи в рамках громадської ради при компанії. Своє ставлення до вищезазначених процесів висловив президент Всеукраїнської асоціації приватних інвесторів ЖКГ Сергій Бульбас.
- Об&lquot;єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і теплокомуненерго (ТКЕ) повинні об&lquot;єднати зусилля для вдосконалення законодавства у сфері житлово-комунального господарства.
Чинне законодавство містить багато недопрацювань, які є проблемою для всієї країни. Втім, позитивним є приклад столичної енергокомпанії «Київенерго», яка створила громадську раду ОСББ для вироблення спільних рішень та законодавчих ініціатив.
ПАТ «Київенерго» розуміє, що успішність такого соціально-важливого процесу як теплопостачання та гаряче водопостачання залежить від взаєморозуміння між усіма його учасниками... Саме для цього створили раду ОСББ. Крім того, «Київенерго» має спільні проблеми з іншими компаніями країни, зокрема, питання статусу виконавця послуг. Напрацювання столичної енергокомпанії можуть бути корисними для всього ринку.


Назад Печать