Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
06-08-2021 6:28
http://investhelp.com.ua/ru/print/23507

У рік парламентських виборів Янукович обіцяє українцям доступне житло
Март 12, 2012 

У 2012 році в Україні активно реалізовуватиметься програма з будівництва доступного житла, заявив Президент України Віктор Янукович на зустрічі з видатними жінками, яка відбулася напередодні Міжнародного жіночого дня.

Як повідомили Корреспондент.biz в прес-службі глави держави, Янукович висловив переконання, що успішна реалізація цієї програми не тільки дозволить громадянам отримати власне житло, але і буде працювати на зростання національної економіки, розвиток внутрішнього ринку.

"Ми будемо видавати кредити громадянам на 10-15 років під дуже низькі процентні ставки і будувати таке житло. Ця програма дозріла, і ми готові до неї", - наголосив Президент.

Крім того, Янукович заявив, що розпочаті в 2010 році в Україні реформи поступово будуть набирати обертів і працюватимуть на людей.

"Все, що сьогодні робиться, робиться на майбутнє. Дуже важливо, щоб ми з року в рік у всіх цих напрямках бачили поліпшення, і люди це відчували", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що за минулий рік в експлуатацію введено 9,7 млн кв. метрів житла. Нагадаємо, в грудні Азаров заявив про введення в експлуатацію близько 10 мільйонів квадратних метрів житла.

Як відомо, цього року в Україні пройдуть парламентські вибори, на яких пропрезидентська коаліція може втратити більшість у Верховній Раді.


Назад Печать