Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
18-09-2021 1:22
http://investhelp.com.ua/ru/print/24963

Інноваціями у будівництві опікуватиметься спеціальна Рада, утворена Кабміном
Ноябрь 15, 2011 

Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про утворення Ради з питань запровадження інноваційної моделі функціонування будівельного комплексу і розгляду будівельних проектів, що мають важливе значення для соціально-економічного розвитку регіонів». Рішення датоване 9 листопада 2011 року.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі уряду.

У Положенні про Раду зазначається, що вона є консультативно-дорадчим органом, утвореним Кабінетом Міністрів України. Основними завданнями Ради є сприяння забезпеченню координації дій центральних органів виконавчої влади з питань запровадження інноваційної моделі функціонування будівельного комплексу і розгляду будівельних проектів, що мають важливе значення для соціально-економічного розвитку регіонів; підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів та способів запровадження інноваційної моделі функціонування будівельного комплексу, реалізації будівельних проектів, що мають важливе значення для соціально-економічного розвитку регіонів та удосконалення нормативно-правової бази з питань інноваційного розвитку будівельної галузі.

Згідно з Положенням про Раду, її Головою є Перший віце-прем&lquot;єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі. Він затверджує персональний склад Ради та вносить у разі потреби зміни до неї.


Назад Печать