Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
06-08-2021 5:31
http://investhelp.com.ua/ru/print/25077

Цьогоріч сім молодих сімей на Львівщині отримали кредити на житло від держави
Ноябрь 07, 2011 

Цьогоріч у Львівській області молодіжне кредитування на придбання житла отримало сім сімей. До кінця року за рахунок фінансування з держбюджету в області планують видати ще 5 — 7 кредитів. Про це у коментарі lviv.expres.ua повідомив Роман Богуславський, директор представництва ДСФУ "Державний фонд сприяння молодiжному житловому будiвництву" у Львовi.
Роман Богуславський зазначає, що у 2011 році на молодіжне кредитування з держбюджету було передбачено 1,510 млн грн. “На Київ ми не жаліємось, бо те, як він фінансує регіони, Львівська область знаходиться у першій десятці”, -- говорить він.
Щодо обласного бюджету, то цьогоріч Львівська облрада на молодіжне кредитування на придбання житла виділила 197 тис грн, а цих грошей вистачить на придбання 30 кв м житла.
“З цими грішми ми практично не працюємо, бо це сума, яка абсолютно не вирішує жодної проблеми. Ми піднімали це питання, але більшу суму нам ніхто не обіцяє. Як ці гроші поділити, я не знаю, бо ми написали програму на 2,2 млнгрн, але її повернули і заставили написати програму на 197 тис грн. Але навіть цих коштів ми не отримали, і мабуть, до кінця року не отримаємо”, -- розповідає Роман Богуславський.
Він розповідає, що сьогодні на Львівщині 1500 сімей є претендентами на отримання пільгових довготермінових кредитів на будівництво та придбання житла.
Довідка
Кредит у рамках молодіжного креджитування на придбання житла видається на 30 років. Якщо у сім&lquot;ї немає дітей, то кредити видають під 3%, якщо є дитина — 0%, якщо 2 дитини — -25%, якщо три дитини — -50%. Передбачається 21 м кв на особу, плюс, 20 м кв на сім&lquot;ю. Так, на сім&lquot;ю з трьох людей припадає 83 м кв. Ціна одного метра квадратного встановлена у кожному регіоні, до прикладу, на Львівщині — 4 570 грн/1 м кв.


Назад Печать