Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
06-08-2021 7:29
http://investhelp.com.ua/ru/print/25373

На вул. Зеленій у Львові вночі зводять самобуд, – депутат
Октябрь 24, 2011 

Голова комісії з питань архітектури Андріян Гутник під час сесії ЛМР звернувся із запитом до мера міста А. Садового щодо незаконного капітального будівництва на інженерних мережах по вул. Зелена, 214.

Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

За його словами, до нього звернулись мешканці Сихівського району з колективним зверненням щодо незаконного капітального будівництва, яке здійснюється за адресою м. Львів, вул. Зелена, 214 (біля заправки «Укрнафта»).

«За вищевказаною адресою невідомі приватні особи здійснюють незаконне самовільне капітальне будівництво великих споруд невідомого призначення, не маючи жодних документів на здійснення даних робіт. Необхідно зазначити, що роботи ведуться на інженерних мережах (газових та каналізаційних). Виникає загроза безперебійної роботи каналізаційних мереж та пожежна небезпека. Самовільні будівельні роботи проводяться вночі», – каже Гутник.

Незаконне будівництво споруд здійснюється на межах червоних ліній, чим порушується схема розмежувань землекористування межуючих сусідніх ділянок. Проведеною перевіркою від 06.10.2011р. інспекцією державного архітектурно – будівельного контролю у Львівській області було встановлено, що за зазначеною адресою ведуться роботи з капітального будівництва. Правовстановлюючі документи на об’єкті будівництва відсутні. Будівельні роботи проводяться невідомими особами. За результатами перевірки був складений акт.

Проведеною перевіркою Сихівського райвідділу міліції встановлено, що вказівка на здійснення забудови надав Кеньо М., що проживає у с. Зимна Вода. Попри проведені перевірки, затримання працівників, які здійснювали незаконне будівництво та конфіскацію техніки працівниками Сихівського районного відділення міліції, станом на 08.10.2011р. будівельні роботи продовжували здійснюватись вночі та були продовжені 11.10.2011р.

Звернення до чиновників Сихівської районної адміністрації були безрезультатним.

Депутат вимагає зупинити незаконні роботи, перевірити наявність дозволів на будівництво, вжити заходів щодо бездіяльності посадових осіб Сихівської районної адміністрації, та зобов’язати Сихівську районну адміністрацію подати позов до суду щодо демонтажу даного об’єкту.


Назад Печать