Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
03-08-2021 13:14
http://investhelp.com.ua/ru/print/25757

Бригинець: Будівництво 20-поверхового будинку над р. Либідь заборонять?
Сентябрь 30, 2011 

Комісія Київради з питань культури та туризму підтримала звернення мешканців вулиці Гоголівської щодо незаконного ущільнення забудови історичної центральної частини Києва на вул. Гоголівській,7 і вирішила почати підготовку документів з метою скасування рішення Київради, яким дозволено відповідне будівництво.

Про це повідомила прес-служба голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця.

«Такий безглуздий дозвіл на руйнування історичного середовища міста депутати Київради, впевнений, дали лише тому, що просила міліція. Як відомо, чимало депутатів Київради мають проблеми з кримінальним кодексом і своїми діями в сесійній залі намагаються догодити міліціянтам», - заявив О.Бригинець.

20-поверховий будинок планується збудувати між житловими будинками замість дитячого майданчика в зеленій зоні, над тепломережевою трубою та підземною річкою Либідь. Окрім того, зазначена територія є зсувонебезпечною зоною. Тому будівництво висотної будівлі зашкодить навколишнім житловим будинкам, які зберегли свою первісну планувальну структуру від середини XIX ст., коли була прокладена вулиця.

«Абсолютно впевнений, що це рішення не може бути реалізоване з огляду на те, що воно не лише руйнує історичну забудову, а й викликає потужне обурення киян. Крім того, очевидними є значні порушення при підготовці документів. Приміром навіть Головархітектура визнає, що в документах відсутній висновок комплексної державної експертизи щодо відповідності проекту державним будівельним нормам», - наголосив О.Бригинець.

Голова комісії висловив сподівання щодо достатньої кількості аргументів, які дадуть підстави скасувати рішення Київради на сесії.

Нагадаємо, рішенням Київради Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в м. Києва була надана земельна ділянка розміром 0,17 га для будівництва житлового будинку з підземним гаражем.


Назад Печать