Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
16-05-2021 21:09
http://investhelp.com.ua/ru/print/26003

Працівники «Комфортбуду» протестують, бо їм не платять зарплату вже півроку
Сентябрь 14, 2011 

Компанія «Комфортбуд» заборгувала своїм працівникам заробітну плату за шість місяців.

Про це у коментарі Вголосу повідомив працівник компанії, який не захотів називати свого імені.

Він розповів, що працівникам не виплачували заробітну плату перші чотири місяці цього року, а також у липні та серпні.

«Компанія заборгувала 500-600 працівникам в середньому по 20 тисяч гривень кожному. Але керівництво відверто говорить, що ми повернення цих коштів не доб’ємось. Просто вони фірму довели «до ручки», заборгували дуже багато грошей банкам. Коли компанія процвітала і в керівництва були величезні гроші, вони виплачували премії. Ніхто не знав, що вся техніка «Комфортбуду» знаходиться в оренді, а зараз все майно арештували, банки забирають крани», - сказав працівник «Комфортбуду».

Він додав, що працівники, яким фірма винна гроші, не знають в які інстанції звертатися по допомогу, адже більшу частину зарплати отримували «в конвертах».

«Я не знаю що роботи і хто нам допоможе. До прикладу, в мене була ставка – 1050 грн., а ще три тисячі я отримував в конверті. Про це всі знають, що у Львові на кожному підприємстві дають «чисту» і «грязну» зарплату. Але що тепер робити нам, не знаємо», - зазначив працівник «Комфортбуду».

На прохання кореспондента Вголосу представитись, чоловік відповів: «Я би не хотів поки що називатися. Хіба через тиждень. Я тоді буду звільнятися, поїду в Москву, тому що в мене безвихідь, а наразі я не називатимусь». Він лише уточнив, що працює у «Комфортбуді» машиністом крана.

Відзначимо, що це вже не вперше працівники Комфортбуду скаржаться на невиплату зарплати. Зокрема, у грудні протестували будівельники, які працювали на будівництві львівського стадіону, де Комфортбуд був субпідрядником.


Назад Печать