Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
06-08-2021 6:52
http://investhelp.com.ua/ru/print/26025

Чиновники обіцяють запровадити нову молодіжну житлову політику
Сентябрь 12, 2011 

З прийняттям проекту закону України "Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом" буде запроваджена нова державна молодіжна житлова політика. Про це заявив журналістам у ході урочистого засідання з нагоди 40-річчя діяльності МЖК голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

"Прийняття Закону України "Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом" закріпить на законодавчому рівні як існуючі, так і нові механізми забезпечення житлом молодих громадян та вирішить питання щодо громадського контролю за реалізацією державної молодіжної політики з питань забезпечення молоді житлом", - підкреслив Л.Рисухін.

За його словами, згідно з проектом нового закону, зокрема, передбачена державна підтримка молоді у будівництві власного житла (держава надає молоді пільгові кредити, субсидії на квартири, або тимчасові наймані оселі). Забезпечуватиметься диференційований підхід, залежно від майнового стану молодої сім&lquot;ї та пріоритетів державної політики, приміром, забезпечуватимуться житлом у першу чергу багатодітні сім&lquot;ї.

Передбачається, що проект Закону України "Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом" буде прийнятий парламентом до кінця 2011 року.

Леонід Рисухін також додав, що у нинішньому році Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву надасть близько 600 кредитів для забезпечення молоді житлом.


Назад Печать