Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
06-08-2021 7:13
http://investhelp.com.ua/ru/print/26109

В Україні протягом півтора місяців будуть закриті на 75% всі заборгованості з реєстрації і видачі земельних актів, - Держземагентство
Сентябрь 02, 2011 

По всій Україні протягом півтора місяців будуть закриті на 75% всі заборгованості з реєстрації і видачі земельних актів. Про це повідомив глава Державного земельного агентства Сергій Тимченко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Протягом півтора місяців по всій Україні будуть закриті на 75% всі заборгованості з реєстрації і видачі земельних актів", - сказав Тимченко.

Крім того, він відзначив, що у зв&lquot;язку з набуттям чинності закону про земельний кадастр з 1.01.2012 вводиться нова посада державного кадастрового реєстратора, який зобов&lquot;язаний провести реєстрацію не пізніше 14 днів, видавати довідки і витяги день в день з моменту подачі заяви і будь-який інший формат протягом 10 днів. У разі порушення термінів або неправильного введення інформації реєстратор відповідає за порушення згідно з законодавством. Вводяться штрафні санкції в розмірі від 30 до 50 неоподатковуваних доходів громадян, і у разі повторної помилки протягом року штраф збільшується в 10 разів.


Назад Печать