Ассоциация помощи пострадавшим инвесторам
11-05-2021 23:27
http://investhelp.com.ua/ru/print/26205

Президент ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» Олексій Гончарук взяв участь в ток-шоу «Віра. Надія. Любов»
Сентябрь 14, 2011 

Учасники телепередачі на Першому національному каналі обговорили питання молодіжного інвестування в будівництво житла. Гостями шоу стали постраждалі інвестори, громадські діячі, правозахисники та політики.

На сьогоднішній день є чимало соціальних програм в сфері молодіжного кредитування. Однак ще більше є обманутих інвесторів, які вже протягом кількох років, вклавши свої кошти в будівництво в рамках аналогічних програм, не можуть отримати житло. На цьому фоні сформувався чималий відсоток молодих сімей, які постраждали від програм, пов’язаних з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

Зрозуміло, що для відновлення будівництва потрібний фінансовий ресурс. В даному питанні не обійтися без втручання парламентарів. Учасник дискусії народний депутат Олег Ляшко пообіцяв внести на розгляд Верховної Ради законопроект щодо фінансування за рахунок держави об’єктів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Проте без ефективних та прозорих механізмів контролю за використанням фінансових ресурсів будь-яке фінансування є досить ризикованим, – зазначив Олексій Гончарук. «Ми вже маємо негативний досвід такого фінансування будівництва Фондом, внаслідок якого за 2007-2008 роки більш ніж 500 сімей виявились ошуканими», наголосив Президент Асоціації.

В свою чергу постраждалі інвестори сподіваються, що їм таки вдасться добитися відновлення будівництва, в яке вони інвестували свої кошти. Саме з цією метою вони активно апелюють через ЗМІ до представників влади та фінансових структур.

Прес-служба Асоціації

Иллюстрации

 


Назад Печать