Допомогти Асоціації
Ноябрь 30, 1900 

 Шановні інвестори!

Головною метою діяльності громадської організації «Асоціація інвесторів будівництва жилого будинку» є надання допомоги ініціативним групам громадян – інвесторам у житлове будівництво в самоорганізації та безкоштовний юридичний супровід захисту їх прав та групових інтересів у взаємовідносинах з забудовниками, органами державної влади та місцевого самоврядування, представлення та відстоювання інтересів приватних інвесторів у судах.

Якщо діяльність нашої організації допомогла Вам у вирішенні питань пов’язаних з будівництвом будинків, відстоюванню Ваших прав перед забудовниками та органами державної влади, у Вас є можливість допомогти діяльності Асоціації, спрямованої на захист прав інвесторів в житлове будівництво, надавши добровільну допомогу.

Завдяки цьому інвестори в будівництвоотримають:

 • Асоціація і в подальшому зможе оплачувати роботу юристів, які надають інвесторам безкоштовну юридичну допомогу, супроводжують процес захисту інвесторами своїх прав та групових інтересів у взаємовідносинах з забудовниками, органами державної влади та місцевого самоврядування, представлення та процес відстоювання Ваших інтересів в судах.
 • Й надалі можливим буде функціонування сайту Асоціації, з метою побудови системи комунікації інвесторів, спрямованої на захист своїх прав та вирішення нагальних проблем.
 • Продовжуватиме функціонувати Сall-центр Асоціації, з метою надання інвесторам, їх ініціативним групам оперативних юридичних консультацій та допомоги щодо захисту Ваших прав.
 • Висвітлюватимуться проблеми інвесторів в житлове будівництво в ЗМІ, з метою організації постійного впливу на забудовників та контролюючі структури, щодо виконання своїх зобов’язань перед інвесторами.

Ви маєте можливість надати підтримку Асоціації в наступний спосіб:

 1. Добровільна пожертва через банк:
 2. Внести готівкою по приходному касовому ордеру (контакти).
 3. Зробити пожертву у вигляді офісного обладнання чи канцелярських товарів наданих безоплатно.
 4. Зробити внесок у вигляді Вашої волонтерської допомоги (виконувати на безоплатних засадах роботу для Асоціації).
 5. Зробити пожертву у вигляді безкоштовних послуг (наприклад безкоштовне надання приміщень для проведення просвітницьких заходів, транспортні послуги, безкоштовне надання обладнання в оренду).
 6. Виготовити безкоштовно поліграфічну продукцію просвітницького або іміджевого характеру для Асоціації.
 7. Зробити знижку для Асоціації на товари або послуги.
 8. Ви можете покласти вільну суму коштів на депозит та укласти договір, у якому буде вказано, що 5-7% відсотків від нарахувань на депозит автоматично перераховуються на рахунок Асоціації.

Скачайте вже заповнену квитанцію з реквізитами Асоціації, впишіть в неї суму Вашої пожертви і оплатіть в будь-якому банку.

Перерахувати свій внесок Ви можете на рахунок:

Отримувач:
ВГО "АДПІ"
Код отримувача:
36885366
Банк отримувача:
ПАТ "УКРСОЦБАНК"
МФО Банку:
300023
Р/Р:26001000051442
Призначення платежу:
Добровільна пожертва на статутну діяльність від ___________ (вказати П.І.Б.). Без ПДВ.

Будемо вдячні за Вашу допомогу і також прізвища благодійників (за їх згоди) будуть розміщені на нашому сайті на сторінці ДОБРОВІЛЬНА ДОПОМОГА для інвесторів в житлове будівництво.

На нашому порталі Ви знайдете щорічні робочі звіти Асоціації для того, щоб мати детальну інформацію про те, на що використовуються кошти організації.


Назад Печать