Поиск застройщика
  • Фильтровать по:

  • Регион
    •  

ТОВ Інвестиційно-будівельна компанія Інтербудінвест
Февраль 26, 2020 

Есть проблемные объекты
Дата регистрации:01/01/00
ЕДРПОУ:32799609
Индекс:3150
Адрес:Київ, ПРЕДСЛАВИНСЬКА, 31/11
Телефоны:оф. 84 тел.: (044) 503-85-70, 503-85-71, 503-85-73 факс: (044) 503-85-72
 

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

Фактична адреса

04070, м. Київ

вул. Верхній Вал, 72

Історія компанії:

Компанія «Інтербудінвест» заснована на початку 2004 р. Здійснює  весь комплекс робіт по виконанню функцій Замовника при спорудженні багатоповерхових житлових будинків, офісних приміщень та підземних паркінгів. 

До складу компанії входять:

- ДП «Фінансова компанія «Інтербудінвест»;

- ДП «Експлуатаційне управління «Інтербудінвест». 

Що компанія пише про себе:

Зараз інвестори мають чималий вибір пропозицій на будівельному ринку. Вони прагнуть правильно зорієнтуватися в них та довіряють свої кошти виключно професіоналам. Саме цей принцип покладено в роботу нашої компанії. 

На сьогоднішній день ТОВ «БІК «Інтербудінвест» завершує будівництво другого будинку житлово-офісного комплексу «Аквамарин», що на пр. Перемоги, 131 у м. Києві. 

Також вводиться в експлуатацію 16-поверховий житловий будинок із вбудованими нежитловими приміщеннями  по вул. Автозаводській 29-А у Оболонському районі м. Києва.

Ведеться робота по відновленню будівництва комплексу житлових будинків із вбудованими приміщеннями та підземними паркінгами на узвозі Герцена, 32 у Шевченківському районі м. Києва.

Найближчим часом компанія має намір розпочати спорудження житлових будинків з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Космонавта Волкова, 10-12 та  вул. Мілютенка, 20/7-28 , що у Деснянському районі м. Києва.

Компанія «Інтербудінвест» приймала участь у Всеукраїнській виставці-форумі «Житло-2007», та у міжнародній виставці «Недвижимость-2008», на яких об’єкти, які споруджуються нашою компанією, визвали зацікавленість серед відвідувачів та учасників.

За вагомий внесок у розвиток будівництва та архітектури у 2005 році «Інтербудінвест» було відзначено Дипломом Комітету Верховної Ради з питань будівництва, транспорту та ЖКГ і зв’язку та Міністерства будівництва і архітектури. Компанія є лауреатом Премії «Український будівельний Олімп», як будівельна компанія, що динамічно розвивається та лауреатом всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України» в номінації «Будівництво та архітектура» за 2006 та 2007 р. «Інтербудінвест» - постійний учасник виставок з нерухомості та будівництва.

Будівельні об’єкти:

- реалізовані проекти

м. Київ, проспект Перемоги, 131, буд. № 3

- проекти

Житловий комплекс «Зелений гай», м. Київ, вул. Герцена, 32

м. Київ, вул. Автозаводська, 29-А

м. Обухів, перетин вул. Київська-8 Березня

Житловий будинок на вул. Мілютенка, 20/7-28

Житловий будинок на вул. Космонавта Волкова, 10-12

м. Київ, проспект .Перемоги, 131 буд. .№1, 2 «Аквамарин»

Інформація в ЗМІ (сайти, форуми):

http://realt.ua/InterBudInvest/

http://who-is-who.com.ua/bookmaket/bild2008/2/35.html

http://www.domik.net/nedvizhimost/userNewbuilds.html?t=novostrojki&userId=11395

http://novakvartira.com.ua/forum/threads/216/

http://www.info-build.com.ua/info/relise_detail.php?ID=41436

http://realt.ua/Forum/0.php?IDF=4&IDT=4569

http://www.budmag.com.ua/news/stroitelnoinvesticionnaya-kompaniya-interbudinvest-kiev-priostanovila-stroitelstvo-zhilogo-komplexa-zelenyy-gay-po-ul-gercena-32-v-kieve.50.html

http://www.comfort.kiev.ua/forum/?col=10&fid=4&m_id=1504&p=0

http://www.budagent.com/newbuildings/442

http://www.domik.net/forum/obolonskij-r-n-ulavtozavodskaya-29a-interbudinvestkievgorstroj-3-t17714.html

http://www.kreschatic.kiev.ua/ru/3454/news/1249048372.html

Додаткова інформація:

У 2009 році через фінансові проблеми було призупинено будівництво ЖК «Зелений гай» по вул. Герцена, 32.

Інвестори будівельного об’єкту по вул. Автозаводська, 29-А в жовтні місяці 2011 року обговорювали питання подачі позову в суд на БІК «Інтербудінвест» через затримку на 4 роки терміну здачі будинку в експлуатацію.  

На даний час триває подальше вивчення діяльності компанії. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в об’єкти будівництва, які на сьогоднішній день є проблемними. Інформація збирається як з офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: press@investhelp.com.ua

Проблемы Лого Название Адрес
Проблем нет

ЖК Аквамарин (просп. Победы, 131)"

м.Київ просп. Победы, 131 подробнее
Проблемный

ЖК по ул. Автозаводская, 29-А

м.Київ ул. Автозаводская, 29-А подробнее
Проблемный

ЖК Герцен Парк (Зеленый гай) (ул. Герцена, 32)

м.Київ ул. Герцена, 32 подробнее

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

Фото ФИО Статус Подробнее

Германов Дмитро Ігорович

подробнее

Профессиональной юридической оценкой рисков инвестирования в строительство недвижимости занимаются наши партнеры, адвокатское объединение «Constructive Lawyers».

Для получения более детального анализа объекта, застройщика, договора, вы можете заказать консультацию экспертов.


Назад