Поиск застройщика
  • Фильтровать по:

  • Регион
    •  

ТОВ Будівельна компанія Київ-Градобуд
Октябрь 30, 2013 

Дата регистрации:01/01/00
ЕДРПОУ:31925629
Индекс:1042
Адрес:Київ, Київ, П. Лумумби, 4/6
Телефоны:тел. (044) 528-15-16, 501-61-58, 268-15-16 (067) 231-22-56
Сайт:www.kiev-gradobud.com.ua
 

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

Що компанія пише про себе:

Основним напрямом діяльності компанії є будівництво якісного житла з використанням новітніх технологій, проектування будинків. За час свого існування, будівельна компанія «Київ-Градобуд» досягла визнання на будівельному ринку України завдяки своїм динамічним темпам розвитку. 

Компанія самостійно зводить, реалізовує та експлуатує житлові комплекси з індивідуальною інфраструктурою. Компанія «Київ-Градобуд» будує житло не тільки в Києві та області. Побудовані та введені в експлуатацію будинки, дитсадки, об’єкти соціальної сфери в містах Хмельницький, Вінниця, Житомир. 

В Києві, зокрема, за останні два роки побудовано та введено в експлуатацію два десятиповерхових житлових будинки. Освоєння нових будівельних майданчиків в різних районах Києва та передмістях є ще одним доказом постійного розвитку. Компанія має інженерно-технічні кадри, прорабів і робочих, які пройшли спеціальну підготовку, навчання, та мають багаторічний досвід роботи в своїй галузі.

Компанія здобула довіру людей, які інвестували свої кошти в об’єкти нашого будівництва та стали власниками нового якісного та комфортного житла.

Кожен будинок будується за індивідуальним проектом, що враховує потреби найвибагливіших покупців (зручне планування, гарний краєвид, зручне транспортне сполучення, безпосередня близькість до природних зон відпочинку). Це дозволяє привернути увагу споживачів різних потреб та різного рівня. Компанія працює по діючим державним нормам і правилам, у відповідності з вимогами діючих стандартів.

В будинках, що зводяться компанією «Київ-Градобуд» передбачені приміщення для магазинів, гастрономів, кафе, перукарень, аптек, що так необхідно для споживачів, в якому б районі міста чи області вони не знаходились. Біля будинків або відкриті автостоянки, або зводяться гаражі.

За бажанням клієнтів ми проводимо перепланування квартир в збудованих нами будинках.

Будівельні об’єкти:

- проекти

с. Юрівка, вул. Шевченка, 3-В

Київська обл., с. Гора, вул. Науки, 1

м. Київ, провулок Сеноманський, 16

- реалізовані проекти

м. Київ, вул. Горлівська, 220-А

Київська обл., с. Юрівка, вул. Шевченка, 3-А,Б

Судові справи:

http://www.licasoft.com.ua/component/lica/?href=0&view=text&base=5&id=257652&menu=361255

Інформація в ЗМІ (сайти, форуми):

http://www.comfort.kiev.ua/forum/?col=20&fid=4&m_id=20170&p=0

http://realt.ua/Forum/0.php?IDF=6&IDT=3905&sAkc=Desc

http://zabudovnyky.kiev.ua/2008/05/03/kiv-gradobud.html/

http://www.budagent.com/companies/category/skkievgradobud

http://ruporzt.com.ua/ukraina/16399-kiyiv.html

Додаткова інформація:

Господарським судом м. Києва задоволено позов заступника Генерального прокурора України в інтересах Міністерства оборони до ТОВ «Будівельна компанія «Київ-Градобуд» про визнання права власності на 45 квартир у м. Севастополі вартістю 17,6 млн. грн.

До уваги інвесторів!

Окремою юридичною особою є компанія ТОВ «КИЇВ-ГРАДОБУД-СП» (ІПН: 368444826559, Код ЄДРПОУ: 36844487 – згідно даних http://jurportal.org/ru/tax_base/36844487). Однак, за цим Кодом ЄДРПОУ значиться ТОВ «ПРАЙД ЕНТЕРПРАЙЗ». Зареєстровані усі компанії за адресою вул. Патріса Лумумби, буд. 4/6, корпус А. Там же зареєстровано ТОВ «КИЇВ-ГРАДОБУД-БМП-1» (ІПН: 368444926557, Код ЄДРПОУ: 36844492).

На даний час триває подальше вивчення діяльності компанії.

Розміщена інформація зібрана як з офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: press@investhelp.com.ua

Проблемы Лого Название Адрес
Проблем нет

ЖК по вул. Науки, 1-а

Київська область с. Гора, Науки, 1-а подробнее

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

На сегодняшний день, к ВГО "Союз инвесторов Украины" не поступала информация о проблемности компании.

Фото ФИО Статус Подробнее

Левик Микола Петрович

подробнее

Профессиональной юридической оценкой рисков инвестирования в строительство недвижимости занимаются наши партнеры, адвокатское объединение «Constructive Lawyers».

Для получения более детального анализа объекта, застройщика, договора, вы можете заказать консультацию экспертов.


Назад