Витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об&lquot;єктів нерухомого майна
Ноябрь 30, 1900 

Єдиний реєстр заборон відчуження об&lquot;єктів нерухомого майна (далі - Реєстр заборон) - це електронна база даних, яка містить відомості про:

  • обтяження нерухомого майна: накладені заборони відчуження та арешти нерухомого майна; вилучення записів про заборони відчуження та арешти нерухомого майна;
  • тимчасові застереження щодо нерухомого майна: внесені до Реєстру заборон тимчасові застереження щодо нерухомого майна; вилучення записів про тимчасові застереження;
  • видані витяги з Реєстру заборон (п. 1.1. Положення про Єдиний реєстр заборон відчуження об&lquot;єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09 червня 1999 року № 31/5).

Держателем Реєстру заборон є Міністерство юстиції України, яке розробляє організаційні, методологічні принципи ведення Реєстру заборон та забезпечує його функціонування.

Адміністратором Реєстру заборон є державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України, що має повний доступ до електронної бази даних і відповідає за її технічне та технологічне створення та ведення, матеріально-технічне та технологічне забезпечення, за збереження і захист даних, що містяться в Реєстрі заборон.

Реєстраторами Реєстру заборон (далі - Реєстратор) є:

  • Державні нотаріальні контори;
  • Державні нотаріальні архіви;
  • Приватні нотаріуси, які уклали відповідні договори з Адміністратором і мають повний доступ до Реєстру заборон через комп&lquot;ютерну мережу;
  • Державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України та його регіональні філії. (Київська обласна філія Інформаційного центру Міністерства юстиції України розташована за адресою: 04073, м. Київ, вул. Ливарська, 1 літ. А).
  • Для отримання витягу з Реєстру заборон  Вам необхідно звернутись до реєстратора та подати наступні документи:
  • Заяву про надання витягу встановленого зразка;
  • Копії квитанцій, виданих банком, або копії платіжних доручень з відміткою банку про сплату коштів за отримання відомостей з Реєстру заборон;
  • Паспорт громадянина України (пред’являється).

Вартість отримання витягу

  • За послуги державного нотаріуса та Державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України з видачі витягу з Реєстру заборон Наказом Міністерства юстиції України «Про внесення змін та доповнень до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України» № 85/5 від 18.08.2004 року встановлено плату у розмірі 51 грн. 00 коп.
  • Приватні нотаріуси, як правило, встановлюють вищу плату.

Реквізити для оплати вартості послуг з надання витягу з Реєстру заборон можна отримати безпосередньо у реєстратора.

Таким чином, інформацію про накладені заборони відчуження та арешти нерухомого майна; вилучення записів про заборони відчуження та арешти нерухомого майна; тимчасові застереження щодо нерухомого майна; вилучення записів про тимчасові застереження; видані витяги з Реєстру заборон можна отримати у державних нотаріальних конторах, державних нотаріальних архівах, у приватних нотаріусів, які уклали відповідні договори з Адміністратором і мають повний доступ до Реєстру заборон через комп&lquot;ютерну мережу, державному підприємстві "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України та його регіональних філіях та самому Міністерстві юстиції України.


Назад Печать