Поиск застройщика
  • Фильтровать по:

  • Регион
    •  

ТОВ Київвисотбуд
Октябрь 21, 2013 

Дата регистрации:01/01/00
ЕДРПОУ:32305010
Индекс:8320
Адрес:Київська обл., село Мала Олександрівка, Гагаріна, 14-А
Телефоны:тел.: (044) 568-11-01 факс: (044) 568-11-07
 

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

Історія компанії:

Дочірнє підприємство ТОВ «Агробудпереробка ЛТД».

Яким чином залучались кошти інвесторів:

Кошти залучались шляхом укладення прямих інвестиційних договорів

Банки, в яких у компанії є або були відкриті рахунки:

АКБ «Київ»

Банки «Європейський»

«Національний стандарт

банк «Славутич» (у грудні 2006 року в ньому знаходились під заставою усі активи ТОВ «Агробудпереробка ЛТД») 

Інформація в ЗМІ (сайти, форуми):

http://r24.ua/news/1942/

http://novynar.com.ua/politics/68245

http://dengi.ua/clauses/37913_Kivvisotbud_dostraivat_kto_budet.html

http://realt.ua/Forum/0.php?IDF=4&IDT=1934&ida=173694

http://www.dsnews.ua/real-estate/art34488.html

http://www.fraza.ua/stenograms/18.09.07/42152.html

http://okna.ua/news_firm/ru_1748

http://ukrstroy.biz/construction-and-real-estate-news/481-investori-kompaniyi-kiyivvisotbud-prosyat-prezidenta-zupiniti-svavillya-navkolo-budivnictva-zhitla.html

http://www.house-ua.com/news/1229-Investkompaniya-Region-invest-prosit-Kiyivvisotbud-peredati-yiy-pravo-orendi-na-zemlyu-pid-dvoma-zhitlovimi-budinkami-dlya-yikhnoyi/

http://kontrakt.dn.ua/news/?nid=1783

http://news.bigmir.net/ukraine/141015

http://www.domik.net/novosti/kivvisotbud-bankroty-rasplatjatsja-zemlej-n31794.html

http://www.energoportal.net/prom/news.php?news=2146

http://news.bau.ua/20070302/ooo-kiivvisotbud-i-ooo

http://ua.korrespondent.net/ukraine/844129-prokuratura-napravila-do-sudu-spravu-eks-glavi-kiyivvisotbud-obvinuvachenogo-v-shahrajstvi

http://u-b-a.com.ua/uba/ua/news/news_kiev/1190800091/

http://economics.unian.net/rus/detail/103760

http://www.comfort.kiev.ua/forum/?col=20&fid=4&m_id=12894&p=0

http://www.stroymir.com.ua/index.php?page=news_coment&id=3116

http://bin.ua/62925-.html 

http://www.segodnya.ua/news/14321662.html  

Додаткова інформація:

На протязі 2004-2005 років основна частина інвесторів сьогодні проблемних об’єктів ТОВ «Київвисотбуд» повністю виконала свої фінансові зобов’язання відповідно до договорів. Забудовник брав на себе зобов’язання провести будівельні роботи до другого кварталу 2006 року. У листопадi 2006 року компанiї припинили будiвництво п’яти житлових будинкiв у Києвi i областi через нестачу фiнансування. АКБ «Київ», через який здійснювалось залучення коштів інвесторів, звинуватив компанію «Київвисотбуд» в нецільовому використанні фінансових ресурсів. 

Обговорювалось питання про те, що банк «Київ» буде завершувати будівництво і розпоряджатися майном. При цьому банки «Європейський» і «Національний стандарт», які володіли 50% ТОВ «Київвисотбуд», готові були уступити свої права, однак якщо отримають гарантії того, що їм повернуть кошти. 

У 2007 році інвестиційна компанія «Регіон-інвест», яка акумулювала кошти приватних інвесторів в будівництво житла, просила забудовника житлових об’єктів – компанію «Київвисотбуд» передати їй право оренди на земельні ділянки під будинками по вул. Сім’ї Сосніних, 4-А в Києві і по вул. Київський шлях, 97 в Борисполі для того, щоб самостійно їх добудувати. Однак, у той же час, керівництво компанії заявляло, що відновить будівельні роботи в лютому 2007 року. За тогочасними підрахунками, на добудову чотирьох будівельних об’єктів потрібно було 300 млн. грн.

У червні 2007 року з’явилась інформація про визнання банкротами ТОВ «Агробудпереробка ЛТД», а в листопаді того ж року й ТОВ «Київвисотбуд».

Днiпровське РУ ГУ МВС України в м. Києвi 28 лютого 2008 року порушило кримiнальну справу проти колишнього директора ТОВ «Київвисотбуд» Миколи Мариньохи й iнших посадовцiв компанiї, якi шляхом подвiйного продажу квартир в будiвлi, що будується, по вул. Сiм’ї Соснiних, 4-а заволодiли коштами ТОВ «Київвисотбуд» i ТОВ «Агробудпереробка ЛТД».

В ходi розгляду матерiалiв кримiнальної справи було встановлено, що Микола Мариньоха уклав iнвестицiйний договiр з компанiями «Центроiнвествклад», «Укрзембуд», «Престижiнвест», «Роммакс» i «Експоiнвест» про продаж квартир загальною площею 1089,76 кв. м на суму 9 млн. 394 тис. 693,8 грн., а потiм передав майновi права на цi ж квартири фiзичним особам. Кримінальну справу направлено до суду для розгляду 20 травня 2009 року.

Інформаційно-ресурсний центр зазначає, що станом на вересень 2011 року юридична особа за вказаною адресою відсутня. Тоді ж в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України була створена робоча група щодо відновлення будівництва довгобудів ТОВ «Київвисотбуд» і ТОВ «Агробудпереробка ЛТД», що знаходяться за адресами вул. Старонаводницька, 2-20, вул. Сім’ї Сосніних, 4-А в Києві та вул. Київський Шлях, 97 в Борисполі.

На сьогоднішній день розроблений і погоджений з КМДА проект плану заходів щодо відновлення будівництва, включаючи передачу прав замовника будівництва незавершених об’єктів КМДА, передачу прав генпідрядника ТОВ «Бориспільміськбуд», продовження терміну дії оренди земельних ділянок під об’єкти незавершеного будівництва ТОВ «Київвисотбуд» в 4-му мікрорайоні житлового масиву «Позняки» з подальшою передачею прав замовника будівництва ТОВ «Бориспільміскбуд».  

На даний час триває подальше вивчення діяльності компанії. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в об’єкти будівництва, які на сьогоднішній день є проблемними. Інформація збирається як з офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: press@investhelp.com.ua

Проблемы Лого Название Адрес
Проблемный

ЖК по ул. Семьи Сосниных, 4 а

м.Київ ул. Семьи Соснинных, 4 а подробнее

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

На сегодняшний день, к ВГО "Союз инвесторов Украины" не поступала информация о проблемности компании.

Профессиональной юридической оценкой рисков инвестирования в строительство недвижимости занимаются наши партнеры, адвокатское объединение «Constructive Lawyers».

Для получения более детального анализа объекта, застройщика, договора, вы можете заказать консультацию экспертов.


Назад