Поиск застройщика
  • Фильтровать по:

  • Регион
    •  

ТОВ Територіальне міжгосподарче об’єднання Ліко-Холдінг
Октябрь 31, 2013 

Дата регистрации:01/01/00
ЕДРПОУ:16307284
Адрес:Київ, Київ, Червоноармійська, 57/3
Телефоны:тел.: +38 (044) 206-01-11 факс: +38 (044) 206-01-44
 

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

Графік роботи: пн – пт 09:00 - 19:00

Історія компанії

Компанія ТМО "ЛІКО-ХОЛДІНГ" – одна з найбільших будівельних організацій України, була заснована у 1992 році. За роки діяльності компанією реалізовано багато будівельних проектів, серед яких, реконструкція готельного комплексу ”Либідь”, будівництво центру Олімпійської підготовки спортсменів України в с. Конча-Заспа, реконструкція адмінкорпусу Держкомспорту України, внутрішні опоряджувальні роботи та облаштування інтер’єрів баз відпочинку ”Синьогора” в с. Гута Богородчанського району Івано-Франківської області та c. Мухолатка автономної республіки Крим, обладнання ділового центру та зали офіційних делегацій Центрального залізничного вокзалу в м. Києві. Споруджено торговельний комплекс „Квадрат” по вул. Гната Юри у м. Києві та власний дев’ятиповерховий офіс по вул. Червоноармійській, 57/3. 

Силами та коштом Холдінга, з ініціативи почесного президента компанії Ігоря Володимировича Лисова, на Теремках зведено храм Преображення Господнього та розбудовано церкву святих Бориса і Гліба. “Ліко-Холдінг” має також послужний список споруд соціального значення, таких як дитячі садочки, спортивні майданчики та ін. 

У травні 2011 року було завершено будівництво дитячого садочку "Ліко-Світ" на 230 місць за адресою Вільямса, 7. Наразі планується зведення початкової школи за адресою Маршала Конєва, 7-А. Будівництво школи на 33 класа також заплановано по вулиці Симоненка. 

Ліко-Холдінг» продовжує активну підтримку державної соціальної програми «Доступне житло». Наразі ведеться будівництво трисекційної багатоповерхівки за адресою вул. Мейтуса, 4-А, яка належить до нового житлового масиву «Ліко-Град», що в Голосіївському районі («Теремки-2»). 

Що компанія пише про себе

Фінансово-промислова група “ЛІКО” - багатопрофільний концерн з успішним досвідом роботи на ринку України. До її складу входять більш ніж 40 фірм з головною компанією – ТОВ “ТМО Ліко-Холдінг”. 

Структури компанії надають:

 повний комплекс послуг з будівництва – від розробки проектів до здачі готових об’єктів;

 продаж квартир та нежитлових приміщень у житловому масиві “Ліко-Град”, що зведений холдінгом;

 надання в оренду нежитлових площ у центральній частині міста та на масиві;

 житлово-комунальні послуги мешканцям масиву “Ліко-Град”;

 послуги з дизайну та оформлення інтер’єрів;

 виготовлення склопластикової столярки;

 виготовлення корпусних меблів, дверей та ін.;

 послуги у сфері торгівлі та громадського харчування;

 послуги з побутового обслуговування населення.

Банки, в яких у компанії є або були відкриті рахунки:

«Укрсоцбанк»

Будівельні обєкти Києва:

вул. Академіка Вільямса, 3/7 (житловий комплекс зданий в експлуатацію в ІІІ кварталі 2011 року)

вул. Симоненка, 5 (будинок буде введено в експлуатацію у IV кварталі 2012 року)

вул. Мейтуса, 4-А (житловий комплекс)

Інформація в ЗМІ (сайти, форуми)

http://www.molod-kredit.gov.ua/partners/78

http://www.vipcity.com.ua/developers-74.html

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/MR040694.html

http://uk.wikipedia.org/wiki/Лисов_Ігор_Володимирович

http://preobraz.kiev.ua/2011/10/nezabarom-na-teremkah-zazvuchyt-malynovyj-dzvin/

http://www.menr.gov.ua/content/article/7709

http://www.press-release.com.ua/releases/view/49145/

Додаткова інформація:

Позитивний імідж компанії порушила інформація від Державної екологічної інспекції в місті Києві, яка спільно з Генеральною прокуратурою України на початку 2011 року здійснила позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства під час будівництва житлових будинків по вулиці Вільямса 7 і вулиці Ломоносова 42-50. Дані земельні ділянки надані в оренду ТОВ «Територіальне міжгосподарче об’єднання «Ліко – Холдінг».

У результаті перевірки виявлено засмічення земель будівельними відходами, а також зняття  родючого шару ґрунту без спеціального дозволу. Сума збитків завданих державі становить близько 150 тис. грн. Інспекція звернулась до суду щодо примусового відшкодування збитків підприємством-порушником. 

На даний час триває подальше вивчення діяльності компанії. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в об’єкти будівництва, які на сьогоднішній день є проблемними. Інформація збирається як з офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: press@investhelp.com.ua    

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

На сегодняшний день, к ВГО "Союз инвесторов Украины" не поступала информация о проблемности компании.

Профессиональной юридической оценкой рисков инвестирования в строительство недвижимости занимаются наши партнеры, адвокатское объединение «Constructive Lawyers».

Для получения более детального анализа объекта, застройщика, договора, вы можете заказать консультацию экспертов.


Назад