Варський Васлиль Володимирович
Июнь 19, 2013 

Телефоны: тел: (0322) 93-50-40, (0322) 93-41-16
Email:ldbk.zvit@gmail.com
 

Закрито кримінальну справу щодо шахрайських дій керівництва ВАТ «Львівський домобудівний комбінат №2»

12 січня 2007 року слідче управління УМВСУ у Львівській області «шокувало пайовиків житлового будівництва по вул. Плуговій, 5 у м. Львові повідомленням про закриття порушеної у червні 2006 р. кримінальної справи щодо шахрайських дій посадових осіб ВАТ «Львівський домобудівний комбінат №2» під час залучення інвестиційних внесків на будівництво житла». Підставою для закриття справи названо відсутність складу злочину в діях посадових осіб керівництва ВАТ «Львівський домобудівний комбінат №2». Про це ЗІКу повідомив представник координаційної групи пайовиків будівництва на вул. Плуговій, 5 Андрій Зазуляк.

Зазначена кримінальна справа з жовтня 2006 року перебувала на розслідуванні у слідчого управління УМВСУ у Львівській області. Пайовики житлового будівництва, котрі у цій справі проходять як потерпілі, неодноразово пікетували приміщення обласної прокуратури та міліції з вимогою провести належне розслідування та притягнути до відповідальності будівельних шахраїв.

А.Зазуляк нагадав, що зазначений будинок по вул. Плуговій, 5 у м. Львові будується без будь-яких дозволів і погоджень з відповідними компетентними службами на земельній ділянці, яка має статус оборонного призначення для потреб Міністерства оборони України. Сьогодні пайовики у судовому порядку добиваються отримання у власність оплачених ними квартир, які встигли вже змінити своїх власників через шахрайські оборудки керівництва ВАТ «Львівський домобудівний комбінат №2». Військова прокуратура Львівського гарнізону також оскаржує в судовому порядку законність будівництва цього будинку.

Пайовики, що проходять у кримінальній справі в якості потерпілих, вже оскаржили зазначену постанову про закриття кримінальної справи до Прокуратури у Львівській області та планують провести вуличні акції протесту.

Лого Название Адрес

ЗАТ Львівський Домобудівний Комбінат

Львівська область , Львів , Поліська, 10

Назад