Регион: | г.Киев |
Район/центр: | Печерский |
Адрес: | вул. Вільшанська, 2-6 |
Девелопер: | ТОВ УК Сіті Груп |
Застройщик: | ТОВ Прайм-Девелопмент (ТОВ Сфера-Сіті) |
Начало строительства: | 1 квартал 2012 года |
Сроки введения в эксплуатацию: | 4 квартал 2014 года |
Комментарий: | 1 черга – 2 кв. 2013 р., 2 черга – 2 кв. 2014 р., 3 черга – 4 кв. 2014р. |
Строительство остановлено: | 1 квартал 2013 года |
ЖК " Печерський " Бастіон розташований неподалік від Ботанічного . саду . У нижній частини комплексу розташовуються торгово- офісні , розважальні приміщення та багаторівневий паркінг .
Додаткова інформація
У середині 2014 року , ЖК « Печерський Бастіон » змінив назва на ЖК « Royal Hills » (ребрендинг). Змінивши « вивіску » будівельного об’єкту ЖК « Печерський Бастіон », чия неблагонадійна репутація набула широкого розголосу в ЗМІ, несумлінний забудовник спробує залучити кошти нових інвесторів .
Компанія ТОВ " Інноваційна будівельна компанія " тісно пов’язана з діяльністю знаменитих компаній " Сіті-груп " та " Укогруп ", які вже не один рік мають у своєму пасиві велике кількість " проблемних " об’єктів у Києві .
Фінансовий партнер - ПАТ " Астра Банк"
ЗМІ
Забудовник відбив ще півгектара для скандальної забудови на Печерську
собі земельну ділянку поблизу Національного ботанічного саду на Печерську, довівши , що прокуратура пропустила рядки позовної давності.
Йдеться про ділянку площею 0,64 га між будинками №2а на вул. Вільшанській та №16 на вул. проф. Підвисоцького у Печерському районі (кадастровий номер 8000000000:82:138:0096). Її вартість складає 2,43 млн. грн.
Цю землю фірма взяла в оренду у 2006р. під будівництво житлового, офісно -торгівельного та спортивно-оздоровчого комплексу із вбудованою інфраструктурою та підземним паркінгом. У 2012 році тут почали будувати комплекс «Печерський Бастіон», згодом роботи було заморожено .
У 2012 р. прокуратура подала до суду з вимогою признати недійсним договір оренди на цей ділянку, наполягаючи, що проект не був погоджений у всіх інстанціях. При цьому прокуратурі поновлювали термін позовної давності, оскільки за її твердженням про порушення дізналися лише під час прокурорської перевірки у 2012 році.
Суд задовольнив вимоги прокуратури: проект землевідведення не був погоджений природоохоронним та санітарно-епідеміологічним органами, органом охорони культурного спадку та органом архітектури та містобудування. Апеляцію й касацію забудовник також програв.
Проте навесні 2014 р. фірма подала до суду з проханням переглянути справу за нововиявленими обставинами. Забудовник пред’явив суду документи від Управління з контролю за використанням та охороною земель та лист Головуправління земельних ресурсів КМДА. Відповідно до них перевірка землевідведення була здійснена ще у 2007 р. – відповідно до листів прокуратури та у зв’язку зі зверненням народного депутата Андрія Шкіля та мешканців району. Відразу після перевірки земельники поінформували Київраду про допущені порушення. Про ці факти, пояснила фірма, вона дізналася нещодавно, від ТОВ «Прайм- Девелопмент » – інвестора забудови спірної земельної ділянки.
Суд ухваливши такі докази і вирішивши, що прокуратура, яка судиться від імені Київради, таки пропустила термін позовної давності.
Прокуратура обжалувала таке рішення, наполягаючи, що у результатах старої перевірки справді йшлося про певні порушення, однак такі, які не були підставами для скасування рішення. . Проте ВДСУ назвавши доводи апеляції непереконливими і остаточно повернувши справу на користь забудовника.
Власниками ТОВ «Український фонд розвитку регіонів» є «Інноваційна будівельна компанія», Автанділ Хачідзе , ТОВ «КУА «Капітал Інвест» (Владислав Головченко та Автанділ Хачідзе ), кіпрська компанія « Гріффіт Лімітед».
Щодо інвестора забудови, «Прайм- Девелопмент », то раніше вона називалася «УКО-Інвест», потім «Сфера-Сіті», і належить до кінця 2012 р. особисто Анатолію Войцеховському , організатору низки будівель по Києву, за якими відкрито кримінальне провадження за самовільне будівництво та відмивання грошей. Наразі власність «Прайм- Девелопмент » заведено на британську « Адвіум Інвестментс ЛТД». До кінця травня вона належала білізьському офшору « Gevers Invest LTD». Тепер « Адвіум » переписано на номінального директора Пракаша Джанчандані ( Prakash Gianchandani ), на яку свого часу було оформлено близько двох десятків компаній.
Нагадаємо, неділею раніше ВДСУ ухваливши аналогічну постанову щодо сусідньої ділянці на 1,69 га. вартістю 28,72 млн. грн. ЇЇ виділяли під той самий проект забудови і так само забирали через порушення законодавства. При цьому більшу частину ділянки для цього вилучили з переліку зелених зон. Однак орендареві (та сама ТОВ «Інноваційна будівельна компанія») вдалося відсудити землю за тією ж схемою . -pechersku/#facebook )
В даний час час продовжується подальше вивчення ситуації навколо об’єкта . Розміщена інформація зібрана силами інвесторів , які вклали кошти в даний об’єкт будівництва , який на сьогоднішній день є або може бути проблемним . Інформація збирається як з офіційних , так і неофіційних джерел . Якщо інформація Вам видається недостовірною , просимо повідомити адміністрації сайту , відправивши лист на електронну пошту : info@investhelp.com.ua
Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь
Квартир: | 1500 | |
Площадь: | 380000м2 | |
Секций: | 9 | |
Паркинг: | Є | |
Этажность: | 9-25 |
Проблемність об’єкта:
1. Щодо службових осіб ДК «Укогруп» та інших пов’язаних компаній СУ ГУ НП України у м. Києві проводиться досудове розслідування за №12012110060000120 за ч. 1 ст. 194, ч.4 ст. .197-1, ч. 2 ст. 209, ч. 1 ст. .1, 2 ст.
2. Будівництво комплексу було зупинено наприкінці 2012 року.
3. Ухвалою суду від 20.03.2017 року в рамках кримінального провадження №12012110060000120 накладено арешт на самовільно захоплену земельну ділянку з к/н 8000000000:82:138:0098 із забороною розпорядження робіт та користування.
4. Висотна будівля ЖК «Печерський бастіон» зводиться в зсувнонебезпечній зоні та без належних дозвільних документів. Забудовник спочатку вдавався до шахрайства , надаючи своїм покупцям як документ, що підтверджує законність будівництва, скасовану Декларацією на виконання будівельних робіт зі зведення 9-ти поверхового будинку (III категорія складності). Посилаючись на цю Декларацію, здійснювався продаж квартир на 20-х поверхах будівлі.
5. Розташування будівельного майданчика не тільки не дозволяє звести "висотку", а й майже унеможливлює забезпечення її транспортної доступності, у тому числі доступу пожежної техніки.
6. Договори оренди земельних ділянок, на яких здійснювалось будівництво, було розірвано. Так, рішеннями Вищого господарського суду від 22 квітня та 15 травня 2013 р. було відхилено касаційні скарги представників забудовника ТОВ «Сфера-Сіті» - ТОВ «Український Фонд Розвитку Регіонів» та ТОВ «Інноваційна будівельна компанія», які орендували дві земельні ділянки, на яких велося будівництво ЖК «Печерський Бастіон». Представники забудовника намагалися оскаржити рішення Київського апеляційного госпсуду, який раніше залишив чинним рішення суду першої інстанції про задоволення позовів прокуратури м. Києва про визнання незаконним укладання договорів оренди ділянки будмайданчика, заборону здійснення будівельних робіт на вул. Ольшанській, 2б (ЖК «Печерський бастіон») та поверненні відповідних земельних ділянок Київській міській раді.
22 травня 2013 року за рішенням Київської міської ради, земельним ділянкам було надано статус скверу.
Інформація про земельну ділянку
У березні 2012 року фірма "Прайм-Девелопмент" (раніше називалася "Сфера-Сіті") уклала договір з ТОВ "Український фонд розвитку регіонів" про участь у будівництві житлово-громадського комплексу на ділянці площею 0,64 га за вказаною вище адресою.
Ця ділянка «Український фонд розвитку регіонів» отримала в оренду на 15 років у 2006 році. Після здачі комплексу в експлуатацію «Прайм-Девелопмент» мало отримати у власність 89% об’єкта.
Хронологія подій
Інформація від інвесторів та мешканців сусідніх будинків
12 березня 2014р. близько 6 вечора, на Ольшанському 2-б приїхало 2 мікроавтобуси з 30 "титушками" і керівництвом колишньої компанії забудовника (Prime Development, ще до цього називалася Citi-Group). Підійшли місцеві мешканці. Один із представників почав кричати, "тут відновлюється будівництво...", що "документи все є...", "Влада змінилася..., "Свободу" та "Удар" вони купили і всі виграні громадою суди недійсні".
Мешканці викликали міліцію та звернулися за допомогою до Самооборони Печерського району. Співробітникам міліції та самообороні на запитання, - "що роблять", представилися як охоронна фірма і пред’явили договір на охорону земельної ділянки, хоча земля належить громаді Києва! Міліція пожартувала та поїхала, Самооборона згодом теж. Новоявлені охоронці частково лишилися.
13 березня 2014р. о 8-й ранку знову приїхали ті ж "тітушки", але вже до 50-ти осіб, і спробували розчистити заблоковані під’їзди до земельної ділянки з метою завезти техніку на зупинене будівництво. Тепер вони сказали, що є представниками "Спільної справи" та "Правого сектору". Місцеві жителі знову викликали самооборону та міліцію. На вимоги показати документи вони надали рекомендаційний лист Міністерства Освіти! Міністерство освіти в тексті документа рекомендувало провести розвідувальні роботи з метою подальшої підготовки проекту зміцнення підпірної стінки. Міліція склала протоколи свідчень, розгорнулася та поїхала. Самообороні, яка приїхала на допомогу, новоявлені "господарі" дали щось, що нагадує гроші, після чого вони одразу знялися та залишили місцевих жителів.
В даний час продовжується подальше вивчення ситуації навколо об’єкта. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в даний об’єкт будівництва, який на сьогоднішній день є або може бути проблемним. Інформація збирається як із офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: info@investhelp.com.ua
Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь
Профессиональной юридической оценкой рисков инвестирования в строительство недвижимости занимаются наши партнеры, адвокатское объединение «Constructive Lawyers».
Для получения более детального анализа объекта, застройщика, договора, вы можете заказать консультацию экспертов.