Найти новостройку
  • Фильтровать по:

  • Проблемный
  • Регион
    •  

ЖК по вул. Кірова, 2
Октябрь 24, 2013 

Проблемный объект
Регион:Киевская область
Адрес:смт. Гостомель, вул. Кірова, 2
Заказчик строительства:ТОВ БІК Київінвестбуд
Начало строительства:
Сроки введения в эксплуатацию:1 квартал 2008 года
Строительство остановлено:
 

В настоящее время продолжается дальнейшее изучение ситуации вокруг объекта. Размещенная информация собрана силами инвесторов, вложивших средства в данный объект строительства, который на сегодняшний день является или может являться проблемным. Информация собирается как из официальных, так и неофициальных источников. Если информация Вам выдается недостоверной, просим сообщить администрации сайта, отправив письмо на электронную почту: info@investhelp.com.ua.

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

Квартир:85
Площадь:5436.06м2
Секций:1

Приватні інвестори сплатили 100% вартості квартири згідно договорів з компанією-будівельником ТОВ «БІК» «Київінвестбуд». За цим договором, зокрема, будинок за будівельною адресою с.м.т. Гостомель, вул. Кірова, 2 повинен був зданий в експлуатацію в 2-му кварталі 2008 р.

Відповідно до ч. 1 ст. 526 Цивільного кодексу України зобов’язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства. Згідно ч. 1 ст. 629 Цивільного кодексу України договір є обов’язковим до виконання сторонами.  Відповідно до ст. 610 Цивільного кодексу України, порушення зобов’язання – це його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання. Однак і до сьогодні ТОВ «БІК «Київінвестбуд» свої зобов’язання не виконало.

Поки люди терпляче чекали, обставини змінилися. Виявляється, що існує іще один інвестор – ТОВ «Універсальна Консалтингова Компанія». Випадково стало відомо, що ця компанія виносить на аукціонні торги майно ТОВ «БІК»КИЄВІНВЕСТБУД», а саме – будинки в смт. Гостомель (нібито за борги), які являються проінвестованими. Незважаючи на звернення інвесторів в суд і прокуратуру Подільського району м. Києва, торги були проведені 12 березня 2009 р. приватною організацією ПП «Спеціалізоване підприємство «ЮСТИЦІЯ», а також за участю Державної виконавчої служби м. Ірпіня Київської обл. На аукціон були виставлені два будинки незавершеного будівництва в смт. Гостомель по вул. Кірова, 2 та Кірова, 3 (один збудовано до 3-го поверху, а інший – на стадії котловану). 

Не зважаючи на ухвалу суду від 11.03.2009 р., яка заборонила проводити торги та зобов’язала їх зупинити, Державною виконавчою службою Київської обл., та ПП «Спеціалізоване підприємство «ЮСТИЦІЯ», торги було проведено, а спірний об’єкт продано, як незавершене будівництво. Набувачем майна виступило ТОВ «Мабілайн» (код ЄДРПОУ 34428178, юридична адреса: м. Київ, вул. Електриків, 26), про що свідчить протокол №1-ПР/01/09 про проведення прилюдних торгів від 12.03.2009 року.

Таким чином,  Державною виконавчою службою Київської обл. та ПП «Спеціалізоване підприємство «Юстиція» торги було проведено, а спірний об’єкт продано, фактично як будівельні матеріали, при цьому не було враховано інтереси інших інвесторів, які мають такі ж права на майно, як і ТОВ «Універсальна консалтингова компанія», на виконання позовних вимог якої було реалізовано зазначене майно.

Зважаючи на вище зазначене, посадовими особами Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Київській області було допущена бездіяльність, яка призвела до фактичного переходу від ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Київінвестбуд» майна до іншого суб’єкта господарювання, а інвестори залишилися без змоги отримання квартир.

В даний час триває подальше вивчення ситуації навколо об’єкта. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в даний об’єкт будівництва, який на сьогоднішній день є або може бути проблемним. Інформація збирається як з офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрації сайту, надіславши листа на електронну пошту: info@investhelp.com.ua

 

Ассоциация благодарит Вас за проявленное внимание к нашему информационному ресурсу. Если Вы инвестор объекта строительства и Вы видите, что информация о Вашем объекте/застройщике не обновляется, не актуальна или не отвечает действительности, то мы предлагаем Вам администрировать информацию на сайте. Будьте корреспондентом Ассоциации на Вашем объекте и контролируйте актуальность информации самостоятельно. Для детальной информации, обращайтесь по тел. (044) 228-28-42 или отправив письмо на электронную почту info@investhelp.com.ua

Другое

Профессиональной юридической оценкой рисков инвестирования в строительство недвижимости занимаются наши партнеры, адвокатское объединение «Constructive Lawyers».

Для получения более детального анализа объекта, застройщика, договора, вы можете заказать консультацию экспертов.


Назад

 

Комментарии посетителей

powered by Disqus