Про Асоціацію
Квітень 12, 2017 

Громадська організація "Асоціація допомоги постраждалим інвесторам" - незалежна громадська організація, нейтральна до політичних партій і виборчих блоків. Організація діє на основі добровільності, рівності своїх членів, самоврядування, законності і гласності. Дата основания- лютий 2009 року.

 

Наша місія - це цивілізований ринок будівництва в якому враховані інтереси усіх гравців : держави, забудовників, місцевих громад, банків-кредиторів, але передусім - враховані і захищені інтереси приватних інвесторів.

Наші цілі - підвищення рівня самоорганізації інвесторів, з метою спільного ефективного відстоювання своїх прав, зміну відношення влади, забудовників і банков- кредиторів до проблем приватних інвесторів, з метою обліку їх інтересів при ухваленні рішень; вдосконалення українського законодавства, з метою захисту інтересів, передусім, приватних інвесторів.

 

Наше бачення майбутнього - це суспільство, де держава і бізнес обернені лицем до простої людини, існує постійний діалог громадянського суспільства з органами влади і бізнесом, який є основою для ухвалення рішень.

 

"Асоціація допомоги постраждалим інвесторам" - це громадська організація, діяльність якої спрямована на захист прав громадян, постраждалих від дій забудовників і органів державної влади, які своєю бездіяльністю (діями) перешкоджають реалізації громадянами права на своєчасне отримання у власність житла.

Ми віримо, що порушення прав інвесторів з боку забудовників і органів державної влади, є вираженням несправедливості і має бути здолане. Кращий спосіб захистити права приватних інвесторів - надати їм допомогу в самоорганізації, направити на ефективний спільний захист своїх прав перед забудовниками, банками-кредиторами і органами державної влади.

"Асоціація допомоги постраждалим інвесторам" - є єдиною, на сьогодні, громадською організацією в Україні, що об’єднала у своїх рядах високопрофесійних фахівців з багаторічним досвідом роботи у будівництві (юристи, економісти, фінансисти, фахівці із зв’язків з громадськістю) і має значний позитивний досвід діяльності по захисту прав інвесторів у будівництво. У всьому, що ми робимо ми сміливі, сучасні і чесні. Наш професіоналізм робить нас унікальними і дає можливість змінити ситуацію у будівельній галузі до кращого.

 

"Асоціація допомоги постраждалим інвесторам" здійснює свою діяльність, за участю партнерів в Києві. У своїй роботі ми співпрацюємо з інвесторами, які вожили свої засоби у будівництво і ініціативними групами, компаніями-забудовниками, банками-кредиторами будівництва, страховими і юридичними компаніями, органами державної влади, іншими громадськими організаціями і благодійними фондами.

 

"Асоціація допомоги постраждалим інвесторам" орієнтується на рішення таких насущних проблем :

 

 • Захист прав інвесторів на своєчасне отримання у власність свої квартири.
 • Вирішення конфліктів між інвесторами і компаніями-забудовниками, органами державної влади і банками-кредиторами.
 • Доступ інвесторів до безкоштовної, якісної юридичної допомоги.
 • Зміна українського законодавства, з метою створення цивілізованого ринку будівництва, в якому надійно захищені інтереси приватних інвесторів.

Основна діяльність "Асоціація допомоги постраждалим інвесторам" :

 

 • допомога в самоорганізації інвесторів, роботі їх ініціативних груп, спрямованих на ефективне спільне відстоювання своїх прав перед забудовниками, банками-кредиторами і органами державної влади;
 • сприяння в отриманні об’єктивної, правдивої інформації про причини затримки здачі будинків в експлуатацію і ситуацію навколо будівництва об’єкту від органів державної влади, компаній-забудовників, банків-кредиторів;
 • допомога в налагодженні діалогу ініціативних груп інвесторів з компаніями - забудовниками, органами державної влади, банками-кредиторами;
 • допомога в налагодженні ефективної взаємодії ініціативних груп інвесторів зі ЗМІ;
 • надання консультацій і первинної юридичної допомоги приватним інвесторам;
 • напрям запитів в органи державної влади, установ, організацій з питань, які безпосередньо торкаються проблем інвесторів і проведення зустрічей;
 • систематизація інформації, що поступає від інвесторів для отримання повної картини, що відбувається на об’єкті і з метою виявлення подвійних продажів;
 • виявлення фактів привласнення засобів інвесторів і інших кримінальних злочинів, здійснених посадовцями забудовників;
 • участь в переговорах інвесторів із забудовниками і здійснення незалежного контролю за дотриманням ними досягнутих домовленостей;
 •  привертання уваги громадськості, ЗМІ і влада до проблем інвесторів.

Back Друк