Знайти новобудову
  • Фильтровать по:

  • Проблемный
  • Регіон
    •  

ЖК по вул. Богдана Хмельницького, 58, 58А
Січень 09, 2025 

Проблемний об'єкт
Регіон:м.Київ
Район/центр:Шевченківський
Адреса:вул. Богдана Хмельницького, 58
Замовник будівництва:ТОВ Гіпек
Девелопер:ТОВ фірма Консоль ЛТД
Початок будівництва:1 квартал 2002 року
Терміни введення в експлуатацію:1 квартал 2005 року
Будівництво зупинене:1 квартал 2009 року
 

Об’єкт розташований на вулиці Б. Хмельницького, 58, недалеко від Оперного театру.

Згідно з проектом, 1-а черга будівництва складає 4-х секційний будинок, який огинає одну строну велотреку і будівлю "свічка", що окремо стоїть, - це монолітно-каркасні будівлі з багатошаровим утеплювачем по фасаду. Будинок розділений на 4 секції. 2-і секції – 17-ти поверхові та 2-і –18-ти поверхові. "Свічка" – 24 поверхи. У будинках проектується підземний паркінг.

2-га черга будівництва складається з двох секцій. У будинку проектується підземний паркінг на 350 паркомісць.

Висота стель – 3 м.

 

Стадія будівництва

  • черга №1 – введена в експлуатацію 03.12.2013 р;
  • черга №2 - будівництво заморожене

 

Сайти постраждалих вкладників

http://konsolhmel.blogspot.com/2014_03_01_archive.html

 

Інформація у ЗМІ

http://censor.net.ua/resonance/210205/delo_elitatsentr_jivet_novye_afery_na_rynke_nedvijimosti

http://www.bulvar.com.ua/arch/2012/42/507eec9be470a/view_print/

http://www.nr2.ru/crimea/392101.html

http://investigator.org.ua/news/38777/

http://investigator.org.ua/news/116773/

 

Додаткова інформація

Підприємство «Гіпек» (замовник будівництва) зобов’язалося реконструювати єдиний у столиці велотрек, розташований у районі вулиці Богдана Хмельницького. Велотреки планують обладнати волейбольні майданчики та тенісні корти. Принагідно «Гіпек» розраховує забудувати всю навколишню велотрек територію житлом та офісами, а під самим велотреком збудувати великий супермаркет. Концепцію освоєння цього центрального столичного кварталу, обмеженого вулицями Чапаєва, Гончара, Михайла Коцюбинського та Богдана Хмельницького, розглянула Київська містобудівна рада. Розроблена концепція передбачає підняття майданчика велотреку на 7 м і організацію в просторі дворівневого паркінгу, що утворився, на 350 машин і великого супермаркету (близько 2 тис. кв. м). Загальна площа велотреку після реконструкції має становити близько 3 тис. кв. м, площа багатофункціонального спортивного поля – 3,5 тис. кв. м.

Державна архітектурно-будівельна інспекція у 2009 році призупинила будівництво до усунення та надання інформації про вартість виконаних з відхиленням від затвердженого проекту будівельних робіт для застосування штрафних санкцій.

Співінвестор будівництва - ТОВ "ІФК Крим-Фінанс"

В даний час продовжується подальше вивчення ситуації навколо об’єкта. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в даний об’єкт будівництва, який на сьогоднішній день є або може бути проблемним. Інформація збирається як із офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: info@investhelp.com.ua

67cYZgCEGmE#t=60

Асоціація дякує Вам за проявлену увагу до нашого інформаційного ресурсу. Якщо Ви інвестор об’єкту будівництва і Ви бачите, що інформація про Ваш об’єкт/забудовнику не оновлюється, не актуальна або не відповідає дійсності, то ми пропонуємо Вам адмініструвати інформацію на сайті. Будьте кореспондентом Асоціації на Вашому об’єкті і контролюйте актуальність інформації самостійно. Для детальної інформації, звертайтеся по тел. (044) 228-28-42 або відправивши лист на електронну пошту info@investhelp.com.ua

Площадь:18754м2
Секций:6
Паркинг:є
Этажность:10-24

Будівництво комплексу було заморожено у 2009 році.

Під час будівництва черги №1 було зафіксовано значні перенесення задекларованого забудовником терміну введення об’єкта в експлуатацію. Так, згідно з умовами договорів, планове введення черги №1 - 2004 р. За фактом же, зазначена черга будівництва була введена лише у грудні 2013 року.

Суд зобов’язав ТОВ «Гіпек» (14354109), одним із засновників якого є ТОВ «Фірма «Консоль ЛТД», повернути Київраді земельну ділянку площею 0,22 га та вартістю 19,2 млн грн на вул. Б. Хмельницького,58 . (http://investhelp.com.ua/content/u-«konsoli»-zabrali-uchastok-v-tsentre-kieva) . Про це свідчить рішення Господарського суду міста Києва від 10 грудня 2013 року (документ знаходиться у розділі "Документація").

На сьогоднішній день, через проблеми з присвоєнням поштової адреси будинку, жодна квартира так і не була передана інвесторам, так само як не повернуто і гроші, витрачені на будівництво об’єкта.

Історія будівництва даного комплексу, своїм корінням сягає в далекий 2000-й рік. Вже підготовчі роботи з будівництва будинку на вул. Б.Хмельницького, 58 (у самому центрі столиці) почалися зі скандалу. Вирішивши зводити елітний будинок, забудовник зруйнував єдиний у Києві велотрек, який було збудовано ще 1913 року. 1991-го цей об’єкт було реконструйовано і в 1998 році було визнано і внесено до переліку пам’яток історії (охр. св. № 520) . І вже за два роки пам’ятник був зруйнований, у зв’язку з будівництвом біля нього багатоквартирного будинку. Тоді, 14 років тому, громадськість міста обурилася, захищати велотрек прийшли сотні киян, це були фактично перші масові протести городян проти свавілля забудовників у столиці. Ситуацію вдалося залагодити завдяки діловій угоді, яку уклала київська влада із забудовником. «Консоль ЛТД» пообіцяла вже до 2005 року завершити будівництво будинку та подарувати Києву новий сучасний велотрек.

2000 року фірма "Консоль ЛТД" очолювана паном Володимиром Костянтиновим, розгорнула широку рекламну кампанію та почала збирати від інвесторів гроші на будівництво двох житлових будинків у м.Києві, по вул. Б.Хмельницького, 58-а. Ця рекламна кампанія виявилася досить успішною – всі квартири, нежитлові приміщення та машиномісця досить швидко були розпродані. Поверховість обох будівель у процесі будівництва кілька разів збільшувалася , внаслідок чого збільшувалася кількість квартир, які теж продавалися.

Внаслідок грубих порушень порядку забудови м. Києва, а також будівельних норм та правил та неможливості у зв’язку з цим отримання необхідних дозволів, погоджень тощо. 2005 роках, тобто за кілька років до початку економічної кризи.

Продавши всі квартири, «Консоль ЛТД» забула і про будинок у Києві, і про велотрек, і людей. Будівництво неодноразово зупинялося з «суб’єктивних» причин. Непоганим приводом була криза, яка охопила практично всю будівельну галузь в Україні. Однак, коли туманність розвіялася, вже в березні 2012 року, пайовики дізналися, що їхній будинок повністю перебуває в заставі. І будинок на вул. Хмельницького – не єдиний «гріх» «Консолі».

Зараз близько 150 сімей, що ризикують залишитися і без квартир, і без грошей. Забудовник - "Консоль ЛТД" - під заставу цього будинку взяв кредит у комерційному банку (ПрАТ "Промінвестбанк" на 10 млн. доларів і віддавати борги, схоже, не збирається...

Від «дій Консолі» постраждали навіть депутати ЗС України. Так, за інформацією видання «Центр журналістських розслідувань», інвестором цього комплексу є Олег Ляшко, який також постраждав від афери «Консолі».

 

Джерело:

http://censor.net.ua/r210205

http://investigator.org.ua/news/38777/

В даний час триває подальше вивчення ситуації навколо об’єкту. просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: info@investhelp.com.ua

 

Асоціація дякує Вам за проявлену увагу до нашого інформаційного ресурсу. Якщо Ви інвестор об’єкту будівництва і Ви бачите, що інформація про Ваш об’єкт/забудовнику не оновлюється, не актуальна або не відповідає дійсності, то ми пропонуємо Вам адмініструвати інформацію на сайті. Будьте кореспондентом Асоціації на Вашому об’єкті і контролюйте актуальність інформації самостійно. Для детальної інформації, звертайтеся по тел. (044) 228-28-42 або відправивши лист на електронну пошту info@investhelp.com.ua

Професійною юридичною оцінкою ризиків інвестування у будівництво нерухомості займаються наші партнери, адвокатське об’єднання "Constructive Lawyers".

Для отримання детальнішого аналізу об’єкту, забудовника, договору, ви можете замовити консультацію експертів.


Back

 

Комментарии посетителей

powered by Disqus