Загальна інформація
1. Будівництво будинку було заплановано ще 2002 року. Результатом цих планів стало укладання тристороннього договору між КНУ ім. Т.Шевченка (в особі ректора Скопенка Віктора Васильовича) (замовник) та ЗАТ «Інтернафтогазбуд» (в особі Голови правління Максимова Володимира Мирославовича) (інвестор) та ЗАТ «Побутрембуд» (в особі директора Бабака Анатолія Аркадійовича) (генпідрядник-співінвестор) , предметом якого була діяльність сторін з проектування та будівництва комплексу житлових будинків та інших споруд на земельну ділянку.
2005 р. Замовником було оформлено земельну ділянку та розпочато будівництво.
Але за 1 кв. 2008 року реалізація проекту була припинена .
2. Цей довгобуд був одним із п’ятірки найскандальніших довгобудів Києва та України за кількістю постраждалих інвесторів.
503 сім’ї в надії покращити свої житлові умови вклали у 2005-2008 рр. свої власні кошти у будівництво квартир, але бажаного житла так і не отримали. Це 4 недобудовані будинки.
3. Попередній забудовник ЗАТ «Побудрембуд» не виконав свої зобов’язання щодо побудови житлового комплексу із соціально-побутовою інфраструктурою та не в змозі освоїти такий обсяг робіт.
4. У 2010 році керівництво ПрАТ «Побудрембуд» пообіцяли відновити будівництво, але воно не розпочалося. Сколи на будівництві почалося мародерство стало зрозуміло, що АТ «Побудрембуд» вже не має наміру охороняти та добудовувати.
5. У грудні 2013 року для відновлення будівництва житлового комплексу із соціально-побутовою інфраструктурою за адресою пр-ту Ак.Глушкова, 6 м. Києва розпочав інший суб’єкт – ПАТ АКБ «Аркада».
Це стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва КНУ імені Тараса Шевченка та відомого українського Банку ПАТ АКБ «Аркада» щодо відродження проекту будівництва житлового комплексу.
11 грудня 2013 року Кабінет Міністрів України прийняв Розпорядження №1063-р про надання згоди на укладення договору доручення на виконання функцій замовника між КНУ імені Тараса Шевченка та ТОВ «Аркада-Будівництво».
Керівництво КНУ ім. Тараса Шевченка стало на захист ошуканих вкладників і шляхом переговорів знайшли нового забудовника, який взяв на себе зобов’язання добудувати будинки. З рештою інвесторів з’явилася надія , що вони отримають свої квартири .
http://www.arkada.ua/ua/top/press/news/1702/2607/
wD9Q5MRTv6c
В даний час продовжується подальше вивчення ситуації навколо об’єкта. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в даний об’єкт будівництва, який на сьогоднішній день є або може бути проблемним. Інформація збирається як із офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: info@investhelp.com.ua