Пошук забудовника
 • Фильтровать по:

 • Регіон
  •  

ООО Форум Инвест
Квітень 27, 2015 

Є проблемні об'єкти
Дата регистрации:30/01/03
ЕДРПОУ:32308802
Регион:м.Київ
Индекс:01133
Адрес:бул. Леси Украинки, 26
Телефоны:(044)4079478, 4073544
Сайт:fi.ds.ua
 

Асоціація дякує Вам за проявлену увагу до нашого інформаційного ресурсу. Якщо Ви інвестор об’єкту будівництва і Ви бачите, що інформація про Ваш об’єкт/забудовнику не оновлюється, не актуальна або не відповідає дійсності, то ми пропонуємо Вам адмініструвати інформацію на сайті. Будьте кореспондентом Асоціації на Вашому об’єкті і контролюйте актуальність інформації самостійно. Для детальної інформації, звертайтеся по тел. (044) 228-28-42 або відправивши лист на електронну пошту info@investhelp.com.ua

Общая информация

Форум Инвест - это инвестиционно-девелоперская компания, основанная в 2003 г. Генеральное направление деятельности компании - инвестирование и развитие проектов в жилищное, офисной, торговой недвижимости.

Часть проектов компании финансируется за счет собственных средств. Некоторые проекты реализуются в партнерстве с другими инвесторами, а также с привлечением заемных средств банков, негосударственных фондов, частных инвесторов и специализированных международных программ.

На счету компания как успешные объекты строительства, так и проблемные , в частности строительство в Киеве жилищно-офисного комплекса на проспекте Победы, 115- А. 

Партнеры компании: Банк «Крещатик», Компания «ТЭК», Компания «INTERPROEK».

 

Размер уставного фонда компании –45 018 500 грн.

Учредителем (основателем) компании является Биструхин Геннадий Степанович

 

Строительные объекты

- Введены в эксплуатацию:

 • ЖК по ул. Котельникова, 19, 21
 • ЖК по ул. Котельникова, 33, 35
 • ЖК по ул. Борщаговская, 143б
 • ЖК по ул. Леваневского, 7
 • ЖК по ул. Славянская, 9
 • ЖК по ул. Нежинская, 9
 • ЖК по ул. Красноткацкая, 16
 • ЖК по ул. Пожарского, 4
 • ЖК по ул. Бажана, 24, 26, 30, 36
 • ЖК по ул. Драгоманова, 44а
 • ЖК по ул. Драгоманова, 31в
 • ЖК по ул. Салютная, 1Б
 • ЖК по ул. Краснова, 19
 • ЖК «Санаторный» (ул. Санаторная, 4 )
 • ЖК «Васильковский» (ул. Васильковская, 31 /17)

- На этапе строительства:

ЖК  «Звездный», (ул. Якуба Коласа , 16) 

- Проблемные объекты:

ЖК на проспекте Победы, 115- А

Жилищно-офисный комплекс г. Винница по ул. Первого Мая

 

Дополнительная информация

По данным сайта Единого державного реестра судебных решений, есть решения о взыскания с ООО «Форум Инвест» более 81 320 000 грн.

В настоящее время продолжается дальнейшее изучение ситуации вокруг компании-девелопера. Размещенная информация собрана силами инвесторов, вложивших средства в строительный объект данной компании. Информация собирается как из официальных, так и неофициальных источников. Если информация Вам выдается недостоверной, просим сообщить администрации сайта, отправив письмо на электронную почту: info@investhelp.com.ua.

Проблеми Лого Назва Адреса
Проблемный

ЖК Васильковский (пер. Коломиевский, 17/31А)

м.Київ пер. Коломиевский, 17/31А подробнее

Асоціація дякує Вам за проявлену увагу до нашого інформаційного ресурсу. Якщо Ви інвестор об’єкту будівництва і Ви бачите, що інформація про Ваш об’єкт/забудовнику не оновлюється, не актуальна або не відповідає дійсності, то ми пропонуємо Вам адмініструвати інформацію на сайті. Будьте кореспондентом Асоціації на Вашому об’єкті і контролюйте актуальність інформації самостійно. Для детальної інформації, звертайтеся по тел. (044) 228-28-42 або відправивши лист на електронну пошту info@investhelp.com.ua

Строительство в Киеве жилищно-офисного комплекса на пр. Победы, 115-А, и Жилищно-офисный комплекса по ул. Первого Мая (г. Винница),   осуществляется с большими переносами сроков введения комплексов в эксплуатацию.  

Так, сроки введения дома на пр. Победы, 115-А в эксплуатацию переносятся с 2007 года, а с 2008 -  и вовсе прекратились строительные работы на объекте. Инвесторы активизировали свои действия и решили из-за акций протеста перед властными зданиями и обращениями к представителям власти требовать от застройщика достроить жилищно-офисный комплекс (investhelp.com.ua/ru/content/іnvestori-dovgobudu-shcho-na-prospektі-peremogi-115a-provedut-aktsіyu-protestu-pered-budіvle).

Информация от инвесторов:

 

"ГЕНЕРАЛЬНІ ПРОКУРОРИ УКРАЇНИ ЗМІНЮЮТЬСЯ –

КВАРТИРНІ АФЕРИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ

 

Шановні журналісти, запрошуємо вас

24 квітня 2015 року о 10:00

на мітинг перед будівлею Генеральної прокуратури України

Адреса: вул. Різницька, 13/15

 

На проспекті Перемоги 115-А – квартирна афера. Тут держпідприємство “Житлоінбуд” мало надати майже 30-ть квартир для працівників Управління держохорони. Решту житла у багатоповерхівках продавали тим, хто повірив: забудовник, що будує житло для держструктури – не ошукає. Починаючи з 2004 року, інвесторам обіцяли, що об’єкт (дві висотки і торговий центр) побудують за три роки. Ошукали і працівників УДО, і більше 200 сімей. Схема доволі складна, але, як виявилося, дієва. Інвестори переконані, що це шахрайство прикривали в Управлінні держохорони України. Саме там заснували ДП “Житлоінбуд” і призначили директором Долгова Євгена Борисовича. Під час власного 6-річного розслідування люди з’ясували, що Долгов як голова правління цементного заводу “Форум ДС” отримав кредит. Майже 73 млн гривень надав банк “Форум” під заставу усіх майнових прав на житлові і нежитлові площі об’єкту на просп. Перемоги, 115-А. На той час на ринку нерухомості в Україні діяла схема інвестицій у цінні папери. Для мінімалізації податків й здешевшення вартості квартири покупцям пропонували укладали саме інвестиційні договори й купувати цінні папери. На кожну квартиру припадала певна кількість облігацій, яку треба було викупити за визначеною ціною. Майнові права інвестор набував лише тоді, коли добудують будинок та коли повністю сплачено за всі цінні папери. Саме це дозволило Долгову заставити майнові права на нерухомість у банку “Форум”. Згодом сума боргу склала понад 200 мільйонів гривень. Очевидно, це з несплаченими відсотками. Банк “Форум”, куди люди переводили свої кошти згідно з інвестиціними договорами, викупив у 2012 році у німців нардеп-“регіонал” Вадим Новінський. Політик не зміг закрити дірку в 2,5 мільярди гривень й за рішенням Нацбанку почалася процедура ліквідації. Договір застави всіх майнових прав на об’єкт на просп.Перемоги, 115А зберігали у таємниці. Тепер аби відстояти своє право на житло, інвесторам доводиться судитись із банком. Заставлені квартири тоді продовжували продавати. Для цього засновують ТОВ “Форум-Інвест”, яким керував знову таки Євген Долгов. Завдяки титанічним зусиллям інвесторів на сайті на сайті МВС нарешті з’явилася інформація про розшук Долгова і звинувачення у шахрайствві (ст.190 ч.4 ККУ). За рішенням суду 29.09.2014 року Долгова Є.Б. затримали, але вже 03.10.2014 року звільнили зі слідчого ізолятора через заставу у 1 218 000 гривень. Долгов Є.Б. скористався свободою і почав вимагати у суді 100 000 гривень від членів ініціативної групи інвесторів Наталії Болобан та Олени Федоренко. Справу про захист честі і гідності Долгова Є. Б. будуть розглядати на відкритому засіданні у суді Святошинського району 30 квітня 2015 року о 9.30 на вул. Якуба Колоса, 27а. Водночас дії прокуратури Святошинського району м. Києва свідчать про навмисне «гальмування» досудового розслідування: протягом 2-х місяців інвестори не отримали відповідь на офіційне звернення, більше 6-ти місяців триває розслідування та судово-будівельна експертиза.

Інвестори 7 років стукають у закриті двері.  Цього разу усі надії - на порядність нового генпрокурора Віктора Шокіна, який їх нарешті почує. 

 

Сайт інвесторів (відео – у розділі «Новости»):  http://prospekt115a.org.ua/index.html

Контактна особа: голова ініціативної групи інвесторів Наталя Болобан,

тел. +38067 727-14-02, e-mail: prospekt115a@ukr.net."

При строительстве ЖК "Васильковский" были обнаружены нарушения (детальную информацию смотреть в разделе "Объекты")

В настоящее время продолжается дальнейшее изучение ситуации вокруг компании-девелопера. Размещенная информация собрана силами инвесторов, вложивших средства в строительный объект данной компании. Информация собирается как из официальных, так и неофициальных источников. Если информация Вам выдается недостоверной, просим сообщить администрации сайта, отправив письмо на электронную почту: info@investhelp.com.ua.

Файлы

Професійною юридичною оцінкою ризиків інвестування у будівництво нерухомості займаються наші партнери, адвокатське об’єднання "Constructive Lawyers".

Для отримання детальнішого аналізу об’єкту, забудовника, договору, ви можете замовити консультацію експертів.


Back