Еще по теме:

назад к фильтрам

Інвестори довгобудів прийшли до Азарова
Апрель 25, 2012 

Інвестори 50 довгобудів провели під Кабміном та Адміністрацією президента "Марш парасольок".

Хочуть привернути увагу влади до будівельних об&lquot;єктів, які заморожені останні кілька років.

"Хочемо нагадати про себе, - говорить Ігор Бондарєв, інвестор будівництва на вул. Сім&lquot;ї Сосніних у Києві, яке заморожено з 2004-го. - Будує "Київвисотбуд", воно зараз у процедурі банкротства. Ми за свої гроші охороняємо будинок з трьох секцій. Він майже готовий, ліфти запускали. Забудовники вивезли звідти все, що могли й вирішили заморозити об&lquot;єкт. Хоча інвестори виплатили 100 відсотків грошей".

Вони стали навколо будівлі уряду. Били по паркану пластиковими пляшками з дріб&lquot;язком, вмикали сирену на гучномовцях.

"Більше 120 тисяч сімей, які так сподівалися покращити свої житлові умови, не чекаючи житла від держави, кинуті наодинці із забудовниками, - розповіла прес-секретар Асоціації допомоги постраждалим інвесторам Руслана Величко. - Немає ще такої країни у світі, де б не був врегульований ринок – "інвестор житлового будівництва – замовник – забудовник".

Інвестори вимагають провести нараду Кабміну для вироблення плану дій для вирішення проблеми. Прийняти постанову уряду, якою затвердити перелік "проблемних" об&lquot;єктів. Притягнути до відповідальності осіб, які завдали шкоди інвесторам. Розробити законопроект, який захищає права інвесторів.

Частина інвесторів входить до робочої групи з працівниками уряду та працюють над законопроектом.

Анастасія РЯБОКОНЬ

Иллюстрации

 


Назад Печать