Еще по теме:

назад к фильтрам

17 євпаторійських сімей отримали «Доступне житло»
Декабрь 29, 2011 

В ході робочої поїздки до Євпаторію віце-прем&lquot;єр кримського уряду Георгій Псарьов взяв участь в урочистому введенні в експлуатацію 34-квартирного житлового будинку по вул. 9 Травня.
Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в Головному управлінні інформаційної політики Ради міністрів АРК.
У новому будинку 17 євпаторійських сімей отримали квартири за програмою «Доступне житло».
Як наголошується в повідомленні, покупцеві необхідно було внести половину вартості житла. Ще 30% оплати «узяв» на себе держбюджет і 20% - бюджет АРК. Так, зокрема, на ці цілі було виділено 1,5 млн грн з державного і 1 млн грн з республіканського бюджетів.
За умовами укладених договорів про будівництво, оздоблювальні роботи повинні виконуватися учасниками програми самостійно, що дозволило здешевити вартість квадратного метра.
«Завдяки програмі «Доступне житло» квартири обійшлися євпаторійцям в 3,5 тис. грн за квадратний метр», - зазначив Георгій Псарьов. Віце-прем&lquot;єр кримського уряду привітав городян з отриманням житла і вручив ключі від квартир.
Г. Псарьов також повідомив, що в планах Ради міністрів Криму введення в експлуатацію ще двох будинків – в Євпаторії та Сімферополі, на що з республіканського бюджету необхідно виділити 4,9 млн грн.


Назад Печать