Еще по теме:

назад к фильтрам

30% львів&lquot;ян не задоволені якістю надання комунальних послуг
Октябрь 05, 2011 

У будинках в яких створено об&lquot;єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) мешканці на 15% більше задоволені якістю комунальних послуг ніж у ЛКП. Такі соціологічні дані сьогодні на прес-конференції оприлюднив Олександр Кобзарев, керівник окмунальної установи "Інститут міста".

“Так послугами ОСББ задоволені 45,76% мешканців, а ЛКП – 30,29%”, -- каже пан Кобзарев. Загалом 30,94% мешканців Львова не задоволені рівнем комунальних послуг, які надаються в їхньому будинку.

За його словами найбільш негативно оцінюють якість надання комунальних послуг мешканці Личаківського (40%), Шевченківського (39,51%) та Франківського (36,36%) районів. Найбільше задоволені рівнем надання послуг у Сихівському (41%) та Залізничному (34%) районах.

“Це пояснюється тим, що у Личаківському районі є стара забудова, не багато квартир у будинку, тому будинки тяжче обслуговувати. У Сихівському нові багатоквартирні будинки, яки простіше і дешевше обслуговувати”, -- вважає пан Кобзарев.

Соціологічне дослідження проводилося у серпні цього року. В опитуванні взяло участь 800 респондентів старших 18 років, які проживають у шести районах Львова.


Назад Печать