Еще по теме:

назад к фильтрам

4 будівельні організації Донеччини візьмуть участь у програмі доступного житла
Март 19, 2012 

У Донецькій області 4 будівельні організації подали документи до Міжвідомчої комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ для участі у програмі доступного житла у 2012 році. Про це 15 березня під час форуму, який проходив в рамках виставки «Будівництво та архітектура 2012», розповів директор Донецького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Вадим Кашицин.

У форумі взяли участь голова постійної комісії з питань будівництва та архітектури, заступник міського голови, представник інспекції архітектурно-будівельного контролю в Донецькій області, член Ради Управління Конференції будівельників України, керівники будівельних компаній, проектних організацій, підприємства будівельних матеріалів з усіх регіонів України.

Під час форуму В. Кашицин ознайомив присутніх з умовами участі у державній програмі доступного житла та результатами її реалізації у регіоні.

Крім того, директор Донецького РУ зазначив, що серед об’єктів, які будуть розглядатись Міжвідомчою комісією для участі у програмі доступного житла є будівельний майданчик, який вже бере участь у програмі пільгового кредитування по вул. Багратіона у Будьоннівському районі.


Назад Печать