Еще по теме:

назад к фильтрам

А.Близнюк: Успішний досвід діючих ОСББ має допомогти всій країні
Декабрь 01, 2011 

Поява ефективного замовника і отримувача послуг систем життєзабезпечення має стати першим кроком та основою комунальної реформи в країні. Про це йшлося під час зустрічі з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з більшості регіонів країни, що відбувся сьогодні в Мінрегіоні під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка.

«Основою повноцінної діяльності систем життєзабезпечення, є поява замовника послуг, яким може бути тільки ефективний власник житла. Досі не «виписані» основні «правила гри» на цьому ринку. Тому наше з вами спільне завдання – напрацювати такі рішення, сформувати нормативно-правову базу таким чином, щоб ваш досвід діючих успішних ОСББ допоміг усій країні», – сказав звертаючись до учасників заходу Анатолій Близнюк.

За його словами, до цього часу і влада, і суспільство «бачать» в ОСББ лише будинок і комунікації, але аж ніяк не людину, чи колектив громадян. Потребують також суттєвого врегулювання стосунки об’єднань із природними монополіями, питання власності ОСББ на конструктивні елементи будівель та прилеглу до будинку територію. Причому, Мінрегіон вже найближчим часом розробить і подасть на затвердження урядом проекти типових договорів на надання послуг природними монополіями.

«Міністерство готове, і пропонує вам свої послуги як комунікаційної платформи, покликаної з вашою безпосередньою участю і допомогою виробити і відстояти на всіх рівнях такі проекти змін до законодавства, які потрібні усім людям, громадянам нашої країни», – наголосив Анатолій Близнюк.

Після виступу всіх без винятку присутніх представників об’єднань, Міністр запропонував трьом із них взяти участь у запланованому на кінець грудня засіданні Уряду, присвяченому стану та проблемним питанням створення ОСББ в країні.


Назад Печать