Еще по теме:

назад к фильтрам

АМКУ оштрафував "Т.М.М." на 68 тис. грн за затягування передачі будинків на баланс ОСББ
Ноябрь 16, 2011 

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував Девелоперсько-будівельну компанію "Фірма "Т.М.М."- ТОВ (Київ) на 68 тис. грн за необґрунтоване затягування процесу передачі будинків зі свого балансу на баланс об&lquot;єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Як повідомила прес-служба АМКУ в понеділок, такі дії компанії призвели до ущемлення інтересів споживачів. Комітет зобов&lquot;язав "Т.М.М." припинити ці порушення.

Крім того, Київське територіальне відділення АМКУ оштрафувало "Т.М.М." на 34 тис. грн за неподання інформації у встановлені терміни.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник генерального директора з правових питань компанії "Т.М.М." Юрій Ісаєв, мова йде про житлові будинки по вул. Чаадаєва.

"Загальними зборами на мешканців будинків вул. Чаадаєва, 2-а і 2-б було прийнято рішення про створення ОСББ. Компанія "Т.М.М." дотримується рішення мешканців, і зараз йде процес підготовки компанією всієї технічної документації для передачі на баланс ОСББ будинків Чаадаєва 2-а і 2-б, включаючи інженерні мережі, що затягує процес. Заборгованість по будинку на вул. Чаадаєва 2-а на сьогодні становить 277 тис. грн, заборгованість по будинку на вул. Чаадаєва 2-б становить 223 тис. грн ", - повідомив Ю.Ісаєв.

Крім того, він повідомив, що ініціативна група від мешканців будинку на вул. Чаадаєва, 2а передала "Т.М.М." інформацію, що результати голосування щодо створення ОСББ були фальсифіковані головою ОСББ.

"На даний час проводиться перевірка анкет, ініціативною групою буде скликано повторні збори мешканців", - додав він.

ТММ - провідна українська девелоперсько-будівельна компанія, що працює на ринку нерухомості України з 1994 року. Основні види діяльності компанії - будівництво житлових комплексів "під ключ", а також комерційних і промислових об&lquot;єктів. З моменту заснування компанія ТММ реалізувала 31 проект нерухомості загальною площею понад 600 тис. кв. м у Києві, Харкові, Житомирі та Ялті.

Відповідно до аудованої консолідованої фінансової звітності за МСФЗ за 2010 рік, TMM Real Estate Development plc (Кіпр), що володіє 100% Фірми "Т.М.М." - ТОВ (Київ), завершила 2010 рік з чистим прибутком у розмірі $17 млн проти чистого збитку за 2009 рік у сумі $14,3 млн.

Дохід TMM Real Estate Development в 2010 році склав $51,3 млн, що на 21,6% перевищує показник за 2009 рік ($42,2 млн). Активи компанії на 31 грудня 2010 року склали $374,2 млн проти $356,8 млн на 31 грудня 2009 року.

У середині травня 2007 року банк-депозитарій The Bank of New York здійснив випуск GDR за правилом S компанії TMM Real Estate Development Plc на суму $104 млн 938,949 тис. Всього було розміщено 6 млн 792,165 депозитарних розписок. 


Назад Печать