Еще по теме:

назад к фильтрам

Асоціація прийматиме участь в роботі Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Ноябрь 03, 2011 

2 листопада відбулося друге засідання ініціативної групи з формування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Під час засідання були опрацьовані документи подані в період з 23.09 по 25.10.2011. Так, до ініціативної групи всього було подано 114 заяв від інститутів громадянського суспільства. Загалом учасниками установчих зборів визнані 107 делегованих представників, документи ж 7 ІГС, за рішенням ініціативної групи були визнані такими, що подані неналежним чином.

ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» включена до переліку громадських організацій, які прийматимуть участь в роботі Громадської ради.

Установчі збори з формування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбудуться 11 листопада 2011 року, об 11.00 (початок реєстрації – о 10.00) за адресою вул. Димитрова, 24. Учасникам зборів при собі мати посвідчення особи.

Довідки за телефоном: (044) 590-47-95, контактна особа – Азатьян Вартан Олександрович


Прес-служба Асоціації

Иллюстрации

 


Назад Печать