Еще по теме:

назад к фильтрам

Азаров помріяв, як 100 тисяч українців на рік отримуватить дешеву іпотеку
Сентябрь 21, 2012 

Уряд планує вийти на рівень забезпечення кредитами на житло до 100 тис. громадян у недалекій перспективі.

Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, про це повідомив прем&lquot;єр-міністр Микола Азаров у прямому ефірі програми "Іспит для влади".

"Якщо ми вийдемо у перспективі на 100 тисяч квартир на рік, це дозволить нам у недалекому майбутньому, я маю на увазі 5-10 років, вирішити житлові проблеми", - сказав він.

За його словами, проектом державного бюджету на 2013 рік передбачено майже 8 млрд грн на компенсацію відсоткових кредитних ставок за житловими програми.

"На 2013 рік у проекті бюджету закладена сума такої компенсації в розмірі 8 мільярдів гривень на всі програми, пов&lquot;язані з житловим будівництвом, у тому числі і програми, пов&lquot;язані із здешевленням кредитів, на які передбачено 1 мільярд гривень", - сказав глава уряду.

Він запевнив, що програма "Доступне житло" матиме розвиток і в наступному році.

Прем&lquot;єр відзначив, що багато громадян в Україні потребують забезпечення житлом та покращення житлових умов.

"Назріла потреба в країні потужної будівельної індустрії, спрямованої на реалізацію великої житлової програми", - сказав Азаров, додавши, що житлове будівництво сприятиме не лише відновленню будівельного комплексу, а й економіки в цілому.

Нагадаємо, глава правління Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін повідомив, що державна програма забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки на сьогоднішній день недофінансована з державного бюджету на 50%, або на 700-800 млн грн.


Назад Печать