Еще по теме:

назад к фильтрам

Азаров пропонує передати гуртожитки на баланс місцевій владі
Октябрь 24, 2011 

Проблему приватизації гуртожитків можна вирішити шляхом їх передачі на баланс місцевій владі. Таку думку висловив прем&lquot;єр-міністр Україна Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

За його словами, на останньому засіданні Уряд розглядав законопроект про передачу всіх гуртожитків на баланс місцевих органів влади, що дасть можливість здійснити, в тому числі і приватизацію, а також виділити значні кошти на підтримку гуртожитків у нормальному стані, - повідомляє Урядовий портал.

«Коли ми обговорювали цей законопроект, виникло питання. Зрозуміло, що робити з гуртожитками, що перебувають на балансі міністерств і відомств, а також державних підприємств. Але ж значна частина гуртожитків у свій час разом з підприємствами була приватизована, і власники зараз правдами і неправдами домагаються виселення людей з гуртожитків. Тому і ця проблема повинна бути вирішена шляхом передачі цих гуртожитків на баланс місцевих органів влади. Ми дали розробникам тиждень для того, щоб знайти вирішення цього питання», - заявив Микола Азаров.


Назад Печать