Еще по теме:

назад к фильтрам

Близнюк: запорука вдалої реформи ЖКГ – поява ефективного замовника послуг
Ноябрь 29, 2011 

Поява ефективного замовника і отримувача послуг систем життєзабезпечення має стати першим кроком та основою комунальної реформи в країні.

Про це йшлося під час зустрічі з представниками об&lquot;єднань співвласників багатоквартирних будинків з більшості регіонів країни, що відбувся сьогодні в Мінрегіоні під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка, інформує прес-служба міністерства.

«Основою повноцінної діяльності систем життєзабезпечення є поява замовника послуг, яким може бути тільки ефективний власник житла. Досі не «виписані» основні «правила гри» на цьому ринку. Тому наше з вами спільне завдання – напрацювати такі рішення, сформувати нормативно-правову базу таким чином, щоб ваш досвід діючих успішних ОСББ допоміг усій країні», – сказав звертаючись до учасників заходу А. Близнюк.

За його словами, до цього часу і влада, і суспільство «бачать» в ОСББ лише будинок і комунікації, але аж ніяк не людину, чи колектив громадян. Потребують також суттєвого врегулювання стосунки об&lquot;єднань із природними монополіями, питання власності ОСББ на конструктивні елементи будівель та прилеглу до будинку територію. Причому, Мінрегіон вже найближчим часом розробить і подасть на затвердження урядом проекти типових договорів на надання послуг природними монополіями.

Після виступу всіх без винятку присутніх представників об&lquot;єднань, Міністр запропонував трьом із них взяти участь у запланованому на кінець грудня засіданні Уряду, присвяченому стану та проблемним питанням створення ОСББ в країні.


Назад Печать