Еще по теме:

назад к фильтрам

Будівництво на Теремківській, 3 може розпочатися після передання земельної ділянки у КП «Спецжитлофонд»
Ноябрь 03, 2011 

2 листопада відбулася зустріч інвесторів мікрорайону «Кібцентр» та заступника директора з підготовки будівництва КП «Спецжитлофонд» Марченко О.Л. Обговорювали нерозпочате будівництво об’єкту на Теремківській, 3.

Головна проблема, яку зараз намагаються вирішити інвестори - передача земельної ділянки КП «Спецжитлофонд», через зміну забудовника. Адже в іншому випадку КП «Спецжитлофонд» не може розпочати будівництво.

В переліку документів, які потрібні для розгляду питання про передачу земельної ділянки на сесії Київської міської ради, не вистачає висновку санепідемстанції. Саме відсутність цього документу заважає реалізувати процедуру порядку надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування відповідно до Земельного кодексу України, зокрема ч. 6 ст. 123.

За словами пані Марченко, «санепідемстанція такий висновок приймає комісійно, а комісія досі не створена». Також представник КП «Спецжитлофонд» вкотре наголосила, що «для того, щоб щось збудувати, потрібно мати право на користування землею». Тому наразі інвесторам залишається чекати на висновок санепідемстанції, який може з’явитися в порядку врегулювання правових прогалин в роботі державних структур.

Нагадаємо, ще 23.12.2004 року Київською міською радою було прийняте рішення (№ 985/2395) на підставі листа Управління Охорони навколишнього середовища (від 10.06.2004 № 071/04-4-19/1666) щодо проведення будівельних робіт по вул. Теремківській, 3, мікрорайону «Кібцентр». ДетальнішеПрес-служба Асоціації

Иллюстрации

 


Назад Печать