Еще по теме:

назад к фильтрам

Бюджетний запит Мінрегіонбуду на 2012 р. передбачає 2 млрд. грн. на підтримку ОСББ
Октябрь 31, 2011 

Для покращення динаміки створення об&lquot;єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) держава має напрацьовувати для них вигідні кредитно-фінансові механізми, зокрема, для реалізації енергозберігаючих та інших заходів. Про це сказав перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Аліпов, передає прес-служба Міністерства.

"ОСББ - новий ефективний власник будинків, який допоможе державі утримувати і зберігати житлове господарство. Обов&lquot;язок держави виділяти кошти на створення об&lquot;єднань треба закріпити законодавчо. Наприклад, необхідний закон про перший капітальний ремонт попереднім власником після створення в будинку ОСББ. Для ремонту і заміни внутрішньобудинкових мереж, термомодернізації старих будинків, а таких у нас більшість, держава повинна напрацювати кредитно-фінансові механізми, вигідні для людей", - сказав Аліпов.

За його словами, сьогодні в Україні створено понад 14 тис. ОСББ, що становить 15% від житлового фонду країни. Проте, на думку першого заступника голови Мінрегіонбуду, цього замало для якісних змін у діяльності систем життєзабезпечення. "Тому Мінрегіонбуд створює всі можливі умови для того, щоб максимально поширити позитивний досвід. В бюджетному запиті Міністерства на 2012 рік закладено 2 мільярди гривень на підтримку ОСББ", - наголосив Аліпов.


Назад Печать