Еще по теме:

назад к фильтрам

Через ОСББ у луцькій мерії створять новий відділ
Декабрь 28, 2011 

Новий відділ у структурі департаменту ЖКГ Луцької міськради може з’явитися, якщо депутати приймуть програму сприяння діяльності ОСББ. Це передбачено в проекті документу.
Про це 27 грудня під час засідання виконкому міськради розповів директор департаменту ЖКГ муніципалітету Іван Кубіцький, – інформує власкор ЗІКу.
З його слів, на створення та підтримку діяльності об’єднань в Луцьку передбачається протягом 3 років виділити 9 мільйонів гривень. Зокрема, у 2012 році планується скерувати 2 мільйони.
Також він вважає, що при департаменті ЖКГ необхідно створити відділ, який організовуватиме семінари і тренінги із питань управління місцевими проектами для членів ОСББ, проводитиме оглядові візити.
Водночас, заплановано виділяти гроші на різноманітні проекти об’єднань. «Для того, щоб різні ОСББ могли отримувати кошти протягом 3 років, ми встановлюємо певне обмеження. А саме: тільки один раз на три роки ОСББ може отримувати гроші на реалізацію тієї чи іншої ініціативи», – зазначив Кубіцький.
Заступник прокурора Луцька Олег Юрченко зауважив, що в проекті написано, ніби рішення про співфінансування мешканцями багатоквартирного будинку певних проектів може приймати керівництво ОСББ. «Це перечить закону. Подібні рішення повинні прийматися на загальних зборах об’єднання. Бо буде таке, що керівники вирішать дати гроші, а жильці – відмовляться», – пояснив правоохоронець.
Тож, члени виконкому вирішили внести зміни в проект програми.


Назад Печать