Еще по теме:

назад к фильтрам

Чернігів призупинив підвищення квартплати на 40-63% з 1 лютого
Январь 24, 2012 

Виконком Чернігівської міської ради своїм рішенням від 23 січня відмінив своє ж рішення № 349 від 16 грудня 2011 року про «Тарифи на окремі послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення, власників, орендарів»,яке підвищувало тарифи на 40-63 % з 1 лютого.

Про це мер Олександр Соколов заявив журналістам після наради з питань прибирання снігу і ЖКХ.

«Запропонував призупинити введення цих (нових) тарифів. Виконком мене підтримав», - сказав він.

За словами мера , термін цього призупинення не вказаний.

Соколов додав, що всі розрахунки по тарифах вірні, однак він радився з колегами, які з огляду на політичну ситуацію, що склалася, ухвалене рішення про призупиненя.

Як повідомляв Високий Вал, прем&lquot;єр-міністр Микола Азаров засідання уряду вимагав від місцевої влади скасування всіх рішень щодо підвищення з 1 січня тарифів на житло-комунальні послуги.

Перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству соціальної політики, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Державній архітектурно-будівельній інспекції та Чернігівській облдержадміністрації перевірити законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій у Чернігові.


Назад Печать