Еще по теме:

назад к фильтрам

ДІУ за 9 міс. 2011 р. видала кредитів для добудови житлових об&lquot;єктів на 400 млн. грн.
Октябрь 28, 2011 

Державна іпотечна установа (ДІУ) за 9 міс. 2011 р. видала кредитів для забудови раніше недобудованих житлових об&lquot;єктів на 400 млн грн. Про це на прес-конференції заявив голова Державної іпотечної установи Віктор Миргородський, передає кореспондент РБК-Україна.

"За 9 місяців поточного року ДІУ надала кредитів на ці цілі більш ніж на 400 млн грн. Ці кошти пішли на добудову 19 об&lquot;єктів будівництва за участю 14 українських банків", - повідомив Миргородський.

За його словами, завершення будівництва цих будинків дозволить протягом 2011-2012 рр. ввести в експлуатацію понад 330 тис. кв. м. житла, або близько 2 тис. квартир в Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Львівській, Київській та інших областях України.

"На сьогодні 6 з 19-ти профінансованих об&lquot;єктів вже введено в експлуатацію, і вже почалися продажі квартир, у тому числі за допомогою іпотечного кредитування за програмою ДІУ", - зазначив голова ДІУ.

Він уточнив, що, згідно з цією програмою, ДІУ за допомогою співпрацюють банків надає кредити забудовнику для добудови житла терміном на 2,5 року під 15% річних у гривні.

Крім того, Миргородський повідомив, що в результаті економічної кризи на території України виникли понад 4 тис. об&lquot;єктів незавершеного будівництва житлового призначення на загальну суму в 56 млрдгрн, що створило державі значні соціально-економічні труднощі.


Назад Печать