Еще по теме:

назад к фильтрам

Депутати Львівщини просять Януковича захистити мешканців гуртожитків
Октябрь 20, 2011 

Львівська обласна рада звернулася до Президента України Віктора Януковича через виселення мешканців гуртожитків Львівщини щодо недопущення порушень їх прав на житло.

У заяві вказано, що недосконалість законодавства у сфері житлових питань і проблема з відсутністю державного будівництва та забезпечення громадян житлом призвели до фактичного використання гуртожитків як єдиного місця проживання для багатьох громадян.

Судами різних інстанцій всупереч законодавству продовжується узаконення у судовому порядку незаконної приватизації, обтяженої людьми, позбавлення мешканців їхнього єдиного житла, примусове виселення із займаних приміщень, яке супроводжується виселенням «усіх залежних осіб», тобто неповнолітніх дітей, - йдеться у документі.

«Просимо вас терміново втрутитися у ситуацію, що склалася у судовій практиці на території нашої держави, та захистити конституційні права людини на жиnло, звернувшись до Верховного суду України з метою скликання пленуму ВСУ для узагальнення суддівської практики і як наслідок – повернення державі житлового фонду – гуртожитків», - зазначено у заяві.

Нагадаємо, сьогодні близько 100 мешканців гуртожитків Львова і Червонограда пікетували Львівську ОДА.

Серед вимог пікетувальників, зокрема, відновлення роботи дорадчого органу при Президентові України, а також звернення до Верховного суду та Генеральної прокуратури України щодо захисту їх прав.


Назад Печать