Еще по теме:

назад к фильтрам

Депутати вимагатимуть внести на розгляд виконкому скасування дозволу на будівництво у парку культури
Сентябрь 23, 2011 

Завтра депутати Львівської міськради у виконавчого комітету Львівської міської ради вимагатимуть скасувати дозвільні документи на будівництво у Центральному парку культури ім. Б. Хмельницького.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомила голова постійної комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Львівської міської ради Віра Лясковська.

Вона нагадала, що незаконна забудова на місці планетарію в парку культури продовжується. За словами Віри Лясковської, зараз справу активно розглядають працівники СБУ. Усі матеріали щодо цієї забудови уже кілька днів є в розпорядженні прокуратури, але жодної відповіді він них поки що нема.

Тому Віра Лясковська запевнила, що завтра на розгляд виконавчого комітету винесуть проект рішення щодо скасування дозвільних документів на будівництво у парку. Серед цих документів - попередня ухвала міської ради від 2009 року та дозвіл департаменту містобудування, підписаний його директором Андрієм Павлівим. Віра Лясковська наголошує, що ці дозволи потрібно визнати недійсними, бо вони, за її словами, ґрунтуються на неіснуючих документах.

Щодо того, чи має Андрій Павлів нести відповідальність за те, що дав дозвіл на таке будівництво, Віра Лясковська запевнила, що чиновник діяв в межах своїх повноважень, бо опирався на попередню ухвалу міськради.

На запитання, а що місто робитиме зі спорудою планетарію, якщо забудовник припинить свої роботи, Віра Лясковська сказала, що не знає.


Назад Печать