Еще по теме:

назад к фильтрам

Депутати збільшили держгарантії у 2012 році до 15 мільярдів гривень
Апрель 18, 2012 

Парламент збільшив обсяг надання державних гарантій в 2012 році з 5 млрд гривень до 15 млрд гривень.

Про це йдеться у змінах до закону про Державний бюджет на 2012 рік, які Верховна рада прийняла 12 квітня.

Колишня редакція закону "Про держбюджет на 2012 рік" передбачала, що держгарантії в цей період можуть надаватися для забезпечення урядом виконання обов’язків за запозиченнями суб&lquot;єктів господарювання-резидентів державного сектора економіки.

Річ йшла про зобов&lquot;язання Державної служби автомобільних доріг, Держагентства з інвестицій та управління національними проектами, Державної іпотечної установи, Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Згідно попередньої версії держбюджету-2012, держгарантії могли надаватися для виконання зобов&lquot;язань за запозиченнями, які надаються на підставі міжнародних договорів.

Новий держбюджет-2012 припускає, що держгарантії, крім вищевказаних напрямів, можуть також надаватися для реалізації проекту будівництва автотранспортної магістралі через Дніпро в Запоріжжі, за зобов&lquot;язаннями оплати введених інвесторами об&lquot;єктів і за договорами концесії, а також на підставі міжнародних договорів за напрямками фінансування інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних проектів, що мають стратегічне значення, у тому числі експортоорієнтованих проектів.


Назад Печать