Еще по теме:

назад к фильтрам

Держава привернула АТ "Сбербанк Росії" до програми "Доступне житло"
Ноябрь 01, 2011 

17 жовтня поточного року АТ "Сбербанк Росії" та Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву уклали договір про співпрацю в реалізації державної програми "Доступне житло", яка буде реалізовуватися за участю будівельної компанії "Київміськбуд". Про це під час прес-конференції повідомив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному будівництву Леонід Русіхін, передає кореспондент УНН.

"Програма передбачає надання державою субсидії на будівництво житла громадянам, що стоять в черзі на поліпшення житлових умов, розміром 30% від вартості житла", - сказав він.

За словами учасників конференції, "Сбербанк Росії" з листопада поточного року відкриє для учасників програми іпотечне кредитування строком до 20 років для придбання 70% вартості житла. Зазначений кредит можна буде отримати при покупці житла на первинному ринку в тих будівельних компаній, з якими банк уклав договір про співпрацю та акредитованих у Фонді.

Наразі, можна отримати кредит на придбання житла в "Київміськбуді", який є партнером банку та Фонду.

Учасники конференції також повідомили, що протягом 2011-2012 років зазначена програма іпотечного кредитування, яка розрахована на 7 років - до 2018 року, охопить всю територію України.

Наразі в програму включено 4759 квартир.

Як повідомлялося, зазначена програма затверджена постановою Кабінету Міністрів від 11 листопада 2009 року терміном до 2017 року і почала працювати у вересні 2010 року.

За матеріалами УНН


Назад Печать