Еще по теме:

назад к фильтрам

Доступне житло можна буде отримати в кредит під 3% річних
Февраль 21, 2012 

Держава робить все можливе для того, щоб житло для молоді стале ще доступнішим. Прямим підтвердженням тому є прийнятий за ініціативи Мінрегіону Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності», що набув чинності 19 січня. Про це 16 лютого в ході прес-конференції заявив Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.
За словами Л.Рисухіна, вказаним Законом передбачена можливість пільгового іпотечного кредитування Фондом сприяння молодіжному житловому будівництву, як виконавцем державної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла, за рахунок бюджетних коштів із застосуванням процентної ставки у розмірі 3 % річних.
«Ясна річ, для того, щоб кредитування під 3% стало реальністю, треба зробити декілька важливих кроків, таких як закладення відповідних видаткових статей у державному бюджеті, і я думаю, що за підтримки Мінрегіону такі кошти будуть закладені вже у Держбюджеті на наступний рік», - зазначив Л. Рисухін.


Назад Печать