Еще по теме:

назад к фильтрам

Голова Львівської облдержадміністрації зустрівся із мешканцями гуртожитків
Октябрь 20, 2011 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк 20 жовтня  зустрівся із мешканцями гуртожитків Львівщини, права яких незаконно порушуються власниками або керівниками підприємств, організацій та установ.

Під час спілкування із мешканцям голова Львівської облдержадміністрації наголосив, що жителі гуртожитків повинні утворити ініціативну групу, яка представлятиме інтереси усіх постраждалих.
Також Михайло Цимбалюк повідомив, що завтра зранку проведе робочу нараду спільно із заступником голови Львівської облдержадміністрації Володимиром Губицьким, начальником головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ігорем Цейтліним, Львівським міським головою Андрієм Садовим та головами міст обласного значення із залученням представників усіх контролюючих та правоохоронних органів, під час якої буде розглянуто кожен конкретний випадок порушення тих чи інших майнових прав мешканців гуртожитків.

Голова Львівської облдержадміністрації також повідомив, що через тиждень, у наступну п’ятницю, відбудеться більш розширена нарада за участі власників або керівників тих підприємств та організацій, у відомствах яких знаходяться гуртожитки.

«Люди не винні, що так склалась у них доля і вони проживають у гуртожитках. Мене цікавить конкретний результат – щоб проблема порушення прав мешканців гуртожитків була вирішена», - наголосив М.Цимбалюк.


Назад Печать