Еще по теме:

назад к фильтрам

Готовність столиці до опалювального сезону складає 100%
Октябрь 14, 2011 

Сьогодні, 14 жовтня, відбулося розширене засідання Колегії КМДА на тему: «Початок опалювального сезону у Києві» за участю голови КМДА Олександра Попова, голови правління ПАТ «Київенерго» Едуарда Соколовського, начальника ГУ житлового господарства Володимира Стороженка, начальника ГУ енергоефективності та енергозбереження В&lquot;ячеслава Лісовика, голови правління ПАТ «АК «Київводоканал» Валерія Ченчевого.

Володимир Стороженко доповів на засіданні, що столиця 100-процетно готова до підключення тепла, передає кореспондент ІА «Україна Комунальна».

«На сьогоднішній день готовність Києва до опалювального сезону становить 100 %. На 8 годину ранку підключено 7 664 будинки із 10 767, що складає 71,2 % від загальної маси», - сказав чиновник.

Натомість, у Деснянському районі, за словами районного голови, через різні технічні проблеми досі не підключені до тепла 4 школи , 4 дитсадки. Втім іх обіцяють обігріти вже до 20 жовтня.

Нагадаємо, як повідомляло раніше ІА «Україна Комунальна», Міністр регіональної політики, будівництва та ЖКГ Анатолій Близнюк заявив, що з 1-го жовтня усі повинні бути готові до подачі тепла.


Назад Печать