Еще по теме:

назад к фильтрам

Кіровоградським сім&lquot;ям з дітьми збільшено житлові субсидії
Ноябрь 01, 2011 

З нового року для кіровоградських сімей з дітьми обов&lquot;язкова плата за ЖКГ послуги становитиме 10% від сімейного доходу.

Про це повідомила заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина Линченко, інформує прес-служба Кіровоградської ОДА.

В.Линченко зазначила, що за 9 місяців нинішнього року субсидію на житлово-комунальні послуги було надано 47,6 тис. сім&lquot;ям, або 11,1% сімей області на суму 25,8 млн грн, що у 2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Відтепер, працездатні громадяни мають платити за житлово-комунальні послуги, у випадку призначення житлової субсидії, 15% від сімейного доходу, а пенсіонери, інваліди та інші непрацездатні – 10% в межах встановлених норм споживання.

Також з 1 січня наступного року буде зменшено обов&lquot;язкову плату за житлово-комунальні послуги з 15% до 10% сім&lquot;ям, які мають дітей до 18 років або інвалідів І-ІІ групи і дохід яких на 1-го члена сім&lquot;ї не досягає прожиткового мінімуму.

Протягом жовтня нинішнього року за призначенням субсидії на житлово-комунальні послуги на опалювальний період звернулось 16,5 тис. сімей області (3,9% сімей області). Вже призначено субсидію майже 10,0 тис. сімей (60,6% від тих, хто звернувся). Субсидія на тверде паливо та скраплений газ нарахована 19,9 тис. сім&lquot;ям на суму 12,6 млн грн.


Назад Печать