Еще по теме:

назад к фильтрам

Кабмін попросив у Ради 1 млрд грн на обіцяну Януковичем дешеву іпотеку
Апрель 19, 2012 

Кабінет Міністрів пропонує Раді виділити 1 млрд гривень на здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення ними потребуючих поліпшення житлових умов громадян.

Як говориться в розробленому урядом законопроекті, зареєстрованому в Раді 9 квітня, Кабмін пропонує Раді ввести в закон "Про державний бюджет на 2012 рік" нову бюджетну програму «Здешевлення вартості іпотечних тарифів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов" та передбачити її фінансування у розмірі 1 млрд гривень.

За рахунок цих коштів влада буде здійснювати часткову компенсацію відсоткової ставки комерційних банків, щоб потребують іпотеку громадяни могли отримувати її по 2-3% річних.

При цьому детальні умови надання компенсації повинні бути визначені підзаконними актами.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович прогнозував, що в рамках програми іпотечного кредитування з травня на житлове будівництво почнеться надання кредитів терміном на 10-15 років зі ставкою 2-3% річних.

Адміністрація Президента прогнозувала, що в 2012 році на компенсацію відсоткової ставки за іпотечними кредитами буде виділено не більше 1 млрд гривень.


Назад Печать