Еще по теме:

назад к фильтрам

Керівників ОСББ вчили азів комерції
Ноябрь 30, 2011 

Безкоштовний тренінг щодо ведення фінансових справ провели для 30 голів та бухгалтерів львівських ОСББ. Також розповіли про можливості залучення комерційного фінансування на цілі проведення модернізації багатоквартирного будинку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Організатором навчання є Міжнародна фінансова корпорація (IFC), представник якої - Гжегож Гайда (керівник проекту «Енергоефективність у житловому секторі України») розповів учасникам семінару про фінансові аспекти діяльності ОСББ та поділився польським досвідом втілення проекту. Тренінг також охоплював питання особливостей ведення бухгалтерського обліку та фінансового планування в ОСББ. До програми семінару також були запрошені представники банків та лізингової компанії, які поділилися з учасниками інформацією щодо банківських продуктів, якими можуть скористатись об’єднання та їхніх планів щодо подальшої співпраці з ОСББ.

Охочі взяти участь у подібних безкоштовних тренінгах та навчальних семінарах для ОСББ, отримати корисну інформацію для ОСББ та консультацію з питань створення та діяльності, можуть телефонувати за номером 297-59-95 або звертатись за адресою: пл.. Ринок, 1,  каб. 107.


Назад Печать