Еще по теме:

назад к фильтрам

Кияни отримають оновлені під&lquot;їзди
Август 22, 2011 

Київська влада відремонтує обшарпані під&lquot;їзди: перші поверхи - за рахунок мешканців. Раніше влада заявляла, що першочергову підтримку, в тому числі і по ремонту під&lquot;їздів, цього року будуть надавати тим будинкам, де люди збираються створювати ОСББ. Але вже підписані розпорядження про виділення коштів на ремонт і в інших будинках.

Наводимо список адрес, де будинки потребують ремонту, але він далеко не повний. Наприклад, чекають ремонту мешканці вул.Ромена Ролана, 11, де під&lquot;їзд жодного разу не ремонтувався, на першому поверсі підлога провалюється в підвал, а ЖЕК відповідає жителям, що немає грошей.

«Цьому будинку більше 38 років, а ремонт жодного разу в ньому не робився. Не тільки капітальний, але навіть косметичний. А з ЖЕКу нам приходять тільки відписки», - скаржаться мешканці будинку.

В свою чергу, влада говорить, що цього року гроші передбачені і на ремонт під&lquot;їздів, і навіть на ремонт дахів (до речі, верхні поверхи будинків найчастіше страждають через те, що дахи протікають: стіни заливає, з&lquot;являється грибок).

«10 серпня було підписано розпорядження, яким виділяється з міського бюджету 280 млн грн. На ремонт сходових клітин, заміну освітлення в під&lquot;їздах, а також частина цієї суми піде на асфальтування прибудинкових територій житлових будинків», - розповів заступник начальника главку житлового господарства КМДА Володимир Баженов. - Також виділяються гроші для тих будинків, де будуть створюватися ОСББ - це 78, 5 млн грн. У тих будинках, де вже створені ОСББ, і в житлово-будівельних кооперативах на ремонт під&lquot;їздів виділяється 36 млн грн».


Назад Печать